Gå til hovedindhold

Dewalt 54V XR FLEXVOLT 216 mm geringssav med 2 batterier og lader - DCS777T2-QW

DeWALTSlibemaskinerEAN: 5054905003432
Pris fra 6.452 krtil 8.499 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.047 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.422 kr 23. maj

Sammenlign priser på Dewalt 54V XR FLEXVOLT 216 mm geringssav med 2 batterier og lader - DCS777T2-QW og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6452 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCS777T2-QW geringsav 6300 rpm
6.452 kr
Til butik
DeWALT DCS777T2-QW geringsav 6300 rpm billede

Produktinformation

DeWALT DCS777T2-QW. Tomgang (maks.): 6300 rpm, Gering, indstilling (venstre): 50°, Gering, indstilling (højre): 50°. Strømkilde: Batteri, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion). Bredde: 550 mm, Dybde: 490 mm, Højde: 590 mm. Blad, diameter: 21,6 cm, Klinge boring: 3 cm, Numre af batterier medfølger: 2 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCS777T2-QW
EAN: 5054905003432
Varenr.: 991378254
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCS777T2-QW, 6300 rpm, 50°, 50°, 104 dB, 93 dB, 1,5 m/s²
6.494 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kapsav DeWALT DCS777T2-QW - 6.300 o/min, batteri
-1%7.399 kr
Før 7.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kapsav DeWALT DCS777T2-QW - 6.300 o/min, batteri billede

Produktinformation

Fordele ved kapsav til præcise geringssnitMed DeWALT DCS777T2-QW får du en trådløs kapsav, der leverer høj hastighed til rene og præcise snit i dit bygge- og renoveringsarbejde. Den batteridrevne drift med Li-Ion teknologi giver frihed uden ledning, så du kan arbejde fleksibelt på værkstedet eller på byggepladsen.Effektiv i el save-kategorienSaven arbejder op til 6.300 o/min og kan vinkles op til 50° til både venstre og højre for præcise geringssnit. Med en klinge på 21,6 cm og 24 tænder får du et solidt udgangspunkt til mange typer opgaver. Sættet leveres med 2 batterier, så du kan holde arbejdet kørende længere.Strømkilde: BatteriBatteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion)Tomgangshastighed (maks.): 6.300 o/minGering højre/venstre: 50° / 50°Klingediameter: 21,6 cmHuldiameter: 3 cmAntal klinge-tænder: 24Lydtryksniveau: 93 dBLydeffektniveau: 104 dBVibrationsusikkerhed: 1,5 m/s²Mål (H × B × D): 59 × 55 × 49 cmVægt: 14 kgInkluderet: 2 batterier...

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: Rundsave
Vægt: 22.02g
EAN: 5054905003432
Varenr.: 1920453
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kapsav DeWALT DCS777T2-QW - 6.300 o/min, batteri
-1%7.419 kr
Før 7.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt 54V XR FLEXVOLT 216 mm geringssav med 2 batterier og lader – DCS777T2-QW
8.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dewalt 54V XR FLEXVOLT 216 mm geringssav med 2 batterier og lader - DCS777T2-QW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dewalt 54V XR FLEXVOLT 216 mm geringssav med 2 batterier og lader - DCS777T2-QW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.452 kr6.452 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.494 kr6.563 krKøb
3Boligcenter DK7.399 kr7.399 krKøb
4Vivas DK7.419 kr7.658 krKøb
5Homeshop DK8.499 kr8.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dewalt 54V XR FLEXVOLT 216 mm geringssav med 2 batterier og lader - DCS777T2-QW

PriceData har fulgt prisen på Dewalt 54V XR FLEXVOLT 216 mm geringssav med 2 batterier og lader - DCS777T2-QW i 174 dage. Laveste pris i perioden er 6.422 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 7.646 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.800 kr.

Den nuværende pris på 6.452 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Dewalt 54V XR FLEXVOLT 216 mm geringssav med 2 batterier og lader - DCS777T2-QW. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Dewalt 54V XR FLEXVOLT 216 mm geringssav med 2 batterier og lader - DCS777T2-QW de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20266.452 kr14 kr (0%)
27. maj 20266.438 kr36 kr (1%)
26. maj 20266.474 kr36 kr (1%)
25. maj 20266.438 kr16 kr (0%)
23. maj 20266.422 kr10 kr (0%)
18. maj 20266.432 kr36 kr (1%)
17. maj 20266.468 kr16 kr (0%)
16. maj 20266.484 kr38 kr (1%)
12. maj 20266.522 kr68 kr (1%)
11. maj 20266.590 kr68 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret