Gå til hovedindhold

DeWALT 230v Kap-gerringsav, 250 Mm - DWS727-QS

DewaltRedskaberEAN: 5035048707159
Pris fra 6.416 krtil 9.250 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2.834 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.284 kr 4. mar.

Sammenlign priser på DeWALT 230v Kap-gerringsav, 250 Mm - DWS727-QS og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6416 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DWS727-QS Kap/geringssav
6.416 kr
Til butik
DeWALT DWS727-QS Kap/geringssav billede

Produktinformation

DeWALT DWS727-QS. Højde: 460 mm, Vægt: 22 kg. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DWS727-QS
EAN: 5035048707159
Varenr.: 999802682
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DWS727-QS mitre saw
6.429 kr
Til butik
Dewalt DWS727-QS mitre saw billede

Produktinformation

DeWALT DWS727-QS geringssav, konstrueret til gentagelig nøjagtighed med dobbelte vandrette skinner og en rustfri stålplade med almindelige vinkler på 0, 15, 22,5, 31,6, 35,3 og 45 grader. Motoren på 1675 watt tilbyder også en maksimal skærekapacitet på 305 x 77 mm.

Produktspecifikationer

Mærke: Dewalt
Kategori: KapGeringssav
Artikel nr.: DWS727-QS
EAN: 5035048707159
Varenr.: 3429623
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DWS727-QS Geringssav - 230 V - 250 mm
7.399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kap-/geringssav DeWALT DWS727-QS
-5%7.899 kr
Før 8.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kap-/geringssav DeWALT DWS727-QS
-5%7.919 kr
Før 8.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
DeWALT 230v Kap-gerringsav, 250 Mm - DWS727-QS
9.250 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT 230v Kap-gerringsav, 250 Mm - DWS727-QS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT 230v Kap-gerringsav, 250 Mm - DWS727-QS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.416 kr6.416 krKøb
2Proshop DK6.429 kr6.429 krKøb
3CS MEGASTORE DK7.399 kr7.598 krKøb
4Boligcenter DK7.899 kr7.899 krKøb
5Vivas DK7.919 kr9.118 krKøb
6Homeshop DK9.250 kr9.250 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT 230v Kap-gerringsav, 250 Mm - DWS727-QS

PriceData har fulgt prisen på DeWALT 230v Kap-gerringsav, 250 Mm - DWS727-QS i 180 dage. Laveste pris i perioden er 5.831 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 6.453 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.216 kr.

Den nuværende pris på 6.416 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for DeWALT 230v Kap-gerringsav, 250 Mm - DWS727-QS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for DeWALT 230v Kap-gerringsav, 250 Mm - DWS727-QS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20266.416 kr1 kr (0%)
28. maj 20266.415 kr1 kr (0%)
16. maj 20266.416 kr1 kr (0%)
15. maj 20266.417 kr1 kr (0%)
14. maj 20266.416 kr13 kr (0%)
9. apr. 20266.429 kr2 kr (0%)
8. apr. 20266.427 kr32 kr (1%)
31. mar. 20266.395 kr1 kr (0%)
22. mar. 20266.394 kr1 kr (0%)
14. mar. 20266.395 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret