Gå til hovedindhold

DeWALT DWS773-QS Kap-/Geringssav - 216 mm - 230 V

DeWALTRedskaberEAN: 5035048636237
Pris fra 2.095 krtil 2.318 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 223 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.851 kr 2. apr.

Sammenlign priser på DeWALT DWS773-QS Kap-/Geringssav - 216 mm - 230 V og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2095 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DWS773-QS Kap-/geringssav 1300W
2.095 kr
Til butik
DeWALT DWS773-QS Kap-/geringssav 1300W billede

Produktinformation

DeWALT DWS773-QS - Skydekomponent-geringsav - 1300 W - 216 mm

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DWS773-QS
EAN: 5035048636237
Varenr.: 994806687
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DWS773-QS Kap-/Geringssav - 216 mm - 230 V
2.251 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt Dws773 216mm Geringssav Med Udtræk
2.299 kr
Til butik
Dewalt Dws773 216mm Geringssav Med Udtræk billede

Produktinformation

DEWALT DWS773 216MM GERINGSSAV MED UDTRÆK   Det klassiske design forbedret til den moderne bruger Ny 1300 Watt motor sikrer kraftfuld savning i alle materialer Forbedret støvudsugning Basen og anslaget er fremstillet til at imødekomme kravene om præcision ved de mest krævende opgaver Låsning af hovedet minimerer klingevred ved afretningsopgaver og letter transporten Integrerede positive geringsstop i 15°, 22,5°, 30°´og 45°; hurtigudløser op til 50° Fast venstre og højre anslag med måleskala f...

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Kategori: Dewalt maskiner 230v
Vægt: 1g
Artikel nr.: DWS773
EAN: 5035048636237
Varenr.: 1869029
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DWS773 216mm Mitre Saw
2.318 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DWS773-QS Kap-/Geringssav - 216 mm - 230 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DWS773-QS Kap-/Geringssav - 216 mm - 230 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.095 kr2.095 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.251 kr2.251 krKøb
3Homeshop DK2.299 kr2.299 krKøb
4Proshop DK2.318 kr2.318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DWS773-QS Kap-/Geringssav - 216 mm - 230 V

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DWS773-QS Kap-/Geringssav - 216 mm - 230 V i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.804 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 2.095 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.863 kr.

Den nuværende pris på 2.095 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for DeWALT DWS773-QS Kap-/Geringssav - 216 mm - 230 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for DeWALT DWS773-QS Kap-/Geringssav - 216 mm - 230 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.095 kr35 kr (2%)
22. maj 20262.060 kr2 kr (0%)
13. apr. 20262.058 kr155 kr (8%)
11. apr. 20261.903 kr39 kr (2%)
10. apr. 20261.864 kr2 kr (0%)
8. apr. 20261.866 kr2 kr (0%)
7. apr. 20261.868 kr35 kr (2%)
4. apr. 20261.903 kr52 kr (3%)
2. apr. 20261.851 kr2 kr (0%)
1. apr. 20261.853 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret