Gå til hovedindhold

DeWalt DCF870N slagnøgle/impact driver 1/4" 18 V - 56 Nm (sort/gul)

DewaltSlagskruenøglerEAN: 5035048833667
Pris fra 1.316 krtil 1.985,2 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 669,2 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.242 kr 21. apr.

Sammenlign priser på DeWalt DCF870N slagnøgle/impact driver 1/4" 18 V - 56 Nm (sort/gul) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1316 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dewalt Dcf870N-Xj Akku-Skruemaskine
1.316 kr
Til butik
Dewalt Dcf870N-Xj Akku-Skruemaskine billede

Produktinformation

Dewalt - Dcf870N-Xj - Akku-Skruemaskine - 18V - Kompakt Design - Høj Moment - Børsteløs Motor - Led Lys

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCF870N-XJ
EAN: 5035048833667
Varenr.: 1002506953
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DEWALT DCF870N-XJ akku slagboremaskine (DCF870N-XJ)
1.324 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt DCF870N Impact Driver (Solo)
1.324 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWalt DCF870N slagnøgle/impact driver 1/4" 18 V - 56 Nm (sort/gul)
-1%1.429 kr
Før 1.439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWalt DCF870N slagnøgle/impact driver 1/4" 18 V - 56 Nm (sort/gul)
-1%1.449 kr
Før 1.459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dewalt Dcf870N-Xj Akku-Skruemaskine
1.619 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DEWALT 18V XR slagskruetrækker DCF870N-XJ, kulløs hydraulisk
1.985,2 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWalt DCF870N slagnøgle/impact driver 1/4" 18 V - 56 Nm (sort/gul) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWalt DCF870N slagnøgle/impact driver 1/4" 18 V - 56 Nm (sort/gul) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.316 kr1.316 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.324 kr1.324 krKøb
3Proshop DK1.324 kr1.324 krKøb
4Boligcenter DK1.429 kr1.429 krKøb
5Vivas DK1.449 kr1.528 krKøb
6Ultrashop1.619 kr1.619 krKøb
7EL-GROSSISTEN1.985,2 kr1.985,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWalt DCF870N slagnøgle/impact driver 1/4" 18 V - 56 Nm (sort/gul)

PriceData har fulgt prisen på DeWalt DCF870N slagnøgle/impact driver 1/4" 18 V - 56 Nm (sort/gul) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.242 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 1.769 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.334 kr.

Den nuværende pris på 1.316 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for DeWalt DCF870N slagnøgle/impact driver 1/4" 18 V - 56 Nm (sort/gul). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for DeWalt DCF870N slagnøgle/impact driver 1/4" 18 V - 56 Nm (sort/gul) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.316 kr16 kr (1%)
2. jun. 20261.300 kr2 kr (0%)
1. jun. 20261.302 kr19 kr (1%)
28. maj 20261.283 kr7 kr (1%)
27. maj 20261.290 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.291 kr21 kr (2%)
22. maj 20261.270 kr4 kr (0%)
17. maj 20261.274 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.273 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.272 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret