Gå til hovedindhold

Desire2 DESIRE2 Laptop Stander Dual Pivot Riser Justerbar Sølv 5030578194905 Modsvarer: N/A

Desire2ElektronikEAN: 5030578194905
Pris fra 450 krtil 589 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Desire2 DESIRE2 Laptop Stander Dual Pivot Riser Justerbar Sølv 5030578194905 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 450 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Desire2 Laptop Stander Dual Pivot Riser Justerbar Aluminiun Sølv
-34%450 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Desire2 Laptop Stander Dual Pivot Riser Justerbar Aluminiun Sølv billede

Produktinformation

Dual Pivot Justerbar Riser, stander til bærbar computer, Lavet af premium aluminiumslegering, Skridsikre taktile gummipuder, Et forhøjet åbent design, Premium finish, Premium aluminiums legering passer stilfuldt til Apple computere og produkter som Mac, iMac og MacBook, Ergonomisk design, Fuld justerbar højde op til 30cm og vinkel op til 90 grader for behagelig visning, hvilket fremmer god kropsholdning og reducerer belastningen på dine øjne og nakke. Overlegen holdbar byggekvalitet, Stærk konstruktion muliggør kompatibilitet med de fleste 10-17" bærbare computere og en overlegen 6 kg belastningskapacitet. Skridsikre gummipuder, Gummi silikonepuder hjælper med at beskytte din bærbare computer, og skridsikre fødder forhindrer glidning og på blanke overflader. Forøger køle- og luftstrømmen, Det åbne design øger køle- og luftstrømmen omkring notebook'en, mens du arbejder.

Produktspecifikationer

Mærke: Desire2
Kategori: Andet
EAN: 5030578194905
Varenr.: 38-90614
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Desire2 Laptopstativ Dual Pivot Justerbar Aluminium Silver
494 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
desire2 Supreme Dual Pivot Adjustable Riser Stand - Stander til notebook - 17 - sølv
539 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Desire2 Supreme Dual Pivot Adjustable Riser Stand - notebook stand
539 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Desire2 DESIRE2 Laptop Stander Dual Pivot Riser Justerbar Sølv 5030578194905 Modsvarer: N/A
589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Desire2 DESIRE2 Laptop Stander Dual Pivot Riser Justerbar Sølv 5030578194905 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Desire2 DESIRE2 Laptop Stander Dual Pivot Riser Justerbar Sølv 5030578194905 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK450 kr509 krKøb
2Dustin DK494 kr580,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK539 kr578 krKøb
4Proshop DK539 kr578 krKøb
5InkClub DK589 kr589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Desire2 DESIRE2 Laptop Stander Dual Pivot Riser Justerbar Sølv 5030578194905 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Desire2 DESIRE2 Laptop Stander Dual Pivot Riser Justerbar Sølv 5030578194905 Modsvarer: N/A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 444 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 459 kr.

Den nuværende pris på 450 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Desire2 DESIRE2 Laptop Stander Dual Pivot Riser Justerbar Sølv 5030578194905 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Desire2 DESIRE2 Laptop Stander Dual Pivot Riser Justerbar Sølv 5030578194905 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026450 kr1 kr (0%)
26. maj 2026451 kr1 kr (0%)
23. maj 2026452 kr1 kr (0%)
21. maj 2026453 kr1 kr (0%)
17. maj 2026454 kr1 kr (0%)
15. maj 2026455 kr1 kr (0%)
13. maj 2026456 kr1 kr (0%)
11. maj 2026457 kr1 kr (0%)
10. maj 2026458 kr1 kr (0%)
9. maj 2026459 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret