Gå til hovedindhold

Antidark Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Brass

AntidarkBelysningEAN: 5706872026890
Pris fra 299 krtil 449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 265 kr 19. maj

Sammenlign priser på Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Brass og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
DESIGNLINE Tube Pro spot, messing
-33%299 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DESIGNLINE Tube Pro spot, messing billede

Produktinformation

DESIGNLINE Tube Pro spot, messing fra ANTIDARK Med Tube Pro spottet fra Antidark medfølger en frontring i messing, så man kan skifte looket på spottet, hvis man ønsker. Der medfølger også et honey comb filter, så spottet undgår at blænde. Tube Pro spottet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
EAN: 5706872026890
Varenr.: 2-312-01-4
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Designline Tube Pro 1F skinnespot, GU10, messing
299 kr
Til butik
Antidark Designline Tube Pro 1F skinnespot, GU10, messing billede

Produktinformation

Designline Tube Pro skinnespot Eksklusive spots til dit Designline skinnesystem Designline Tube Pro skinnespot er det ultimative valg, hvis du ønsker en eksklusiv og sofistikeret belysning til dit Designline skinnesystem. Med et elegant design og imponer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Spots
Farve: brass
Størrelse: L 9.8 cm; Ø 6 cm
EAN: 5706872026890
Varenr.: 6645100741
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Designline Tube Pro 1F skinnespot, GU10, messing
299 kr
Til butik
Antidark Designline Tube Pro 1F skinnespot, GU10, messing billede

Produktinformation

Designline Tube Pro skinnespot - Eksklusive spots til Designline skinner Designline Tube Pro skinnepot er den perfekte tilføjelse til dit Designline skinnesystem, når du ønsker en eksklusiv og stilfuld belysning. Disse spots kombinerer elegant design me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Spots
Farve: brass
Størrelse: L 9.8 cm; Ø 6 cm
EAN: 5706872026890
Varenr.: 6645100741
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Designline Tube spot PRO messing/sort ANTIDARK - Stue - Metal
-20%360 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Brass
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Brass koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Brass koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk299 kr299 krKøb
2Greenline299 kr299 krKøb
3LampeGuru.dk299 kr299 krKøb
4Lampemesteren DK360 kr389 krKøb
5Antidark449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Brass

PriceData har fulgt prisen på Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Brass i 181 dage. Laveste pris i perioden er 265 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 307 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Brass. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Brass de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026299 kr34 kr (13%)
19. maj 2026265 kr40 kr (13%)
3. mar. 2026305 kr19 kr (6%)
27. feb. 2026324 kr19 kr (6%)
6. feb. 2026305 kr34 kr (10%)
5. feb. 2026339 kr34 kr (11%)
27. dec. 2025305 kr15 kr (5%)
26. dec. 2025320 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret