Gå til hovedindhold

Antidark Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Titanium

AntidarkBelysningEAN: 5706872028986
Pris fra 283 krtil 449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 279 kr 19. maj

Sammenlign priser på Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Titanium og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 283 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
DESIGNLINE Tube Pro spot, titanium
-37%283 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DESIGNLINE Tube Pro spot, titanium billede

Produktinformation

DESIGNLINE Tube Pro lysskinne spots, titanium fra ANTIDARK Med Tube Pro spot fra Antidark medfølger en frontring i messing, så man kan skifte looket på spottet, hvis man ønsker. Der medfølger også et honey comb filter, så spottet undgår at blænde. Tube Pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
EAN: 5706872028986
Varenr.: 2-312-01-9
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Designline Tube Pro 1F skinnespot, GU10, titanium
283 kr
Til butik
Antidark Designline Tube Pro 1F skinnespot, GU10, titanium billede

Produktinformation

Designline Tube Pro skinnespot - Eksklusive spots til Designline skinner Designline Tube Pro skinnepot er den perfekte tilføjelse til dit Designline skinnesystem, når du ønsker en eksklusiv og stilfuld belysning. Disse spots kombinerer elegant design me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Spots
Farve: titanium
Størrelse: 135 mm x 60 mm
EAN: 5706872028986
Varenr.: 6645100754
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Designline Tube Spot PRO Titanium ANTIDARK - Stue - Metal
-31%308 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Designline Tube Spot PRO Titanium ANTIDARK - Stue - Metal billede

Produktinformation

Tube Pro GU10-spot til Designline-skinnesystem – spot i titanium, skinneadapter i sort Designline Tube Pro-spots er en eksklusiv serie af spotlights, der er udviklet som supplement til ANTIDARKs Designline-skinnesystem. Hele Designline-serien er kendetegnet ved sin minimalistiske og raffinerede æstetik kombineret med enestående fleksibilitet. Designline Tube Pro Spots er elegante spotlights, der giver en funktionel og behagelig belysning. Disse spotlights kan nemt monteres på Designline-skinner og kan drejes og vippes præcist efter behov, så du kan tilpasse lyset til rummets behov. Lyskilden placerer sig bagud i Tube Pro Spot. Dette design sikrer en mere fokuseret belysning, hvilket gør spotten ideel til at fremhæve vægkunst eller andre indretningselementer.

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Skinnespot
Materiale: Metal
Artikel nr.: 2-312-01-9
EAN: 5706872028986
Varenr.: 70007675
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Designline Tube Pro 1F skinnespot, GU10, titanium
339 kr
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Titanium
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Titanium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Titanium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk283 kr283 krKøb
2LampeGuru.dk283 kr283 krKøb
3Lampemesteren DK308 kr337 krKøb
4Greenline339 kr339 krKøb
5Antidark449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Titanium

PriceData har fulgt prisen på Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Titanium i 180 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 305 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 290 kr.

Den nuværende pris på 283 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Titanium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Designline Tube Pro Spot - Designline Tube Pro Spot GU10 - Titanium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026283 kr4 kr (1%)
19. maj 2026279 kr17 kr (6%)
8. maj 2026296 kr9 kr (3%)
25. feb. 2026305 kr6 kr (2%)
24. feb. 2026299 kr6 kr (2%)
22. feb. 2026305 kr6 kr (2%)
20. feb. 2026299 kr6 kr (2%)
19. feb. 2026305 kr6 kr (2%)
7. feb. 2026299 kr16 kr (6%)
6. feb. 2026283 kr16 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret