Gå til hovedindhold

Dermalogica age smart super rich repair ultra-nourishing cream 50ml

DermalogicaAnsigtsrensEAN: 0666151030978
Pris fra 588 krtil 827 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 239 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 568 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Dermalogica age smart super rich repair ultra-nourishing cream 50ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 588 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Dermalogica Super Rich Repair 50 ml
588 kr
Til butik
Dermalogica Super Rich Repair 50 ml billede

Produktinformation

Super Rich Repair en superkoncentreret, rig creme, der bekæmper kronisk tør, dehydreret og for tidlig ældet hud, mens den reparerer og beskytter huden. Det er den rigeste fugtcreme fra Dermalogica, og den lindrer, fugter og nærer selv den mest tørstige hud, mens den virker som en beskyttende salve mod ekstremt kolde og tørre omgivelser.Anvendelse:Påfør fugtcremen på huden i ansigt og på hals med lette opadgående strøg. Lad huden absorbere cremen, før du påfører flere produkter. Bruges 1-2 gange om dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Dermalogica
Kategori: Ansigtscreme
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 666151030978
EAN: 0666151030978
Varenr.: 666151030978
Gå til Staybeautiful
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Dermalogica Age Smart Super Rich Repair 50 ml
595 kr
Til butik
Dermalogica Age Smart Super Rich Repair 50 ml billede

Produktinformation

KONCENTRERET FUGT TIL ANSIGTET Super Rich Repair fra Dermalogica er en fed ansigtscreme, der virker beskyttende som en salve. Den reparerer skader samt bekæmper tør hud. Særdeles god i ekstremt kolde og tørre omgivelser. Super Rich Repair er særlig velegn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dermalogica
Kategori: Dermalogica Dagcreme / Natcreme / Solcreme
EAN: 0666151030978
Varenr.: 329
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dermalogica Super Rich Repair Dynamic Skin 50ml
-20%636 kr
Før 795 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dermalogica Super Rich Repair Dynamic Skin 50ml billede

Produktinformation

Super Rich Repair er fremstillet med henblik på at genopfriske tør, aldret hud. Cremen indeholder blandt andet lysin, polypeptid og palmitoyl peptid 5, der modvirker stift og usundt kollagen samt forbedrer produktionen af fornyende kollagen, der er en essentiel kilde til stærk og smidig hud.

Produktspecifikationer

Mærke: Dermalogica
Kategori: Dagcreme
Artikel nr.: EU-111063
EAN: 0666151030978
Varenr.: 3014813
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dermalogica Super Rich Repair (50ml)
-20%636 kr
Før 795 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dermalogica age smart super rich repair ultra-nourishing cream 50ml
649 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dermalogica Age Smart Super Rich Repair 50 ml
795 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Dermalogica Super Rich Repair, 50ml.
795 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dermalogica Dynamic Skin Super Rich Repair 50 ml
795 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dermalogica AGE smart Super Rich Repair - 50 ml
827 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dermalogica age smart super rich repair ultra-nourishing cream 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dermalogica age smart super rich repair ultra-nourishing cream 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK588 kr588 krKøb
2Staybeautiful595 kr595 krKøb
3Cocopanda DK636 kr636 krKøb
4Bangerhead DK636 kr636 krKøb
5Hobbix649 kr649 krKøb
6NiceHair.dk795 kr795 krKøb
7Ren-velvaereshop.dk795 kr795 krKøb
8Lyko DK795 kr795 krKøb
9NordicFeel DK827 kr827 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dermalogica age smart super rich repair ultra-nourishing cream 50ml

PriceData har fulgt prisen på Dermalogica age smart super rich repair ultra-nourishing cream 50ml i 169 dage. Laveste pris i perioden er 567 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 595 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 581 kr.

Den nuværende pris på 588 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Dermalogica age smart super rich repair ultra-nourishing cream 50ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Dermalogica age smart super rich repair ultra-nourishing cream 50ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026588 kr7 kr (1%)
29. apr. 2026595 kr6 kr (1%)
28. apr. 2026589 kr6 kr (1%)
18. apr. 2026595 kr27 kr (5%)
23. mar. 2026568 kr8 kr (1%)
19. mar. 2026576 kr8 kr (1%)
26. feb. 2026568 kr27 kr (5%)
10. feb. 2026595 kr28 kr (5%)
3. feb. 2026567 kr22 kr (4%)
31. jan. 2026589 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret