Gå til hovedindhold

Dermalogica Antioxidant Hydramist Duo 2 X 150 ml - 300 ml

DermalogicaAnsigtsrensEAN: 0666151020818
Pris fra 302 krtil 426 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 124 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 289 kr 21. maj

Sammenlign priser på Dermalogica Antioxidant Hydramist Duo 2 X 150 ml - 300 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 302 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Dermalogica Antioxidant Hydramist 150 ml
302 kr
Til butik
Dermalogica Antioxidant Hydramist 150 ml billede

Produktinformation

En opfriskende antioxidant ansigtsspray med opstrammende egenskaber, der forbedrer hudens struktur, bekæmper skadelige radikaler og fugter dehydreret, tør hud i dybdenHvid te, lakrids og betaglucan hjælper med at berolige og beskytte huden mod skadelig ROS, mens de hæmmer collagenedbrydende MMP og dannelsen af AGEs.Magnesium ascorbyl fosfat stimulerer collagendannelsen, giver antioxidant beskyttelse og hæmmer MMP enzymer, som bidrager til nedbrydning af collagen.Palmitoyl Tripeptid-7 hjælper med at opstramme huden.Spray produktet direkte på huden i ansigt og på hals efter afrensning med det anbefalede Dermalogica renseprodukt. Undgå øjenområdet. Produktet er også ideelt som opfriskende spray over makeup i løbet af dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Dermalogica
Kategori: Ansigtspleje
Størrelse: 150.00ml
Artikel nr.: 666151020818
EAN: 0666151020818
Varenr.: 666151020818
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Dermalogica Antioxidant Hydramist, 150ml.
-20%328 kr
Før 410 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dermalogica Antioxidant Hydramist, 150ml. billede

Produktinformation

En opfriskende antioxidant ansigtsspray med opstrammende egenskaber, der forbedrer hudens struktur, bekæmper skadelige radikaler og fugter dehydreret, tør hud i dybden. Toneren tilfører masser af fugt til tør hud samt sikrer, at en efterfølgende booster e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dermalogica
Kategori: Dermalogica AGE Smart
EAN: 0666151020818
Varenr.: 30610
Gå til Staybeautiful
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Dermalogica Age Smart Antioxidant Hydramist 150 ml
331 kr
Til butik
Dermalogica Age Smart Antioxidant Hydramist 150 ml billede

Produktinformation

Dermalogica Age Smart Antioxidant Hydramist GENOPFRISKENDE SKINTONIC Antioxidant HydraMist fra Dermalogica AGE smart er en genopfriskende skintonic. Den har en opstrammer effekt på huden huden og efterlader den med en forbedret struktur. Ansigtssprayen ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dermalogica
Kategori: Dermalogica Rens / Toner / Eksfoliering
EAN: 0666151020818
Varenr.: 318
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dermalogica Age Smart Antioxidant Hydramist 150 ml
-6%410 kr
Før 436,87 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dermalogica Antioxidant HydraMist (150ml)
410 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dermalogica Dynamic Skin Antioxidant Hydramist 150 ml
410 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dermalogica Dynamic Skin Antioxidant Hydramist - 150 ml
426 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dermalogica Antioxidant Hydramist Duo 2 X 150 ml - 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dermalogica Antioxidant Hydramist Duo 2 X 150 ml - 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK302 kr331 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk328 kr328 krKøb
3Staybeautiful331 kr331 krKøb
4NiceHair.dk410 kr410 krKøb
5Bangerhead DK410 kr410 krKøb
6Lyko DK410 kr410 krKøb
7NordicFeel DK426 kr426 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dermalogica Antioxidant Hydramist Duo 2 X 150 ml - 300 ml

PriceData har fulgt prisen på Dermalogica Antioxidant Hydramist Duo 2 X 150 ml - 300 ml i 171 dage. Laveste pris i perioden er 289 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 331 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 318 kr.

Den nuværende pris på 302 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Dermalogica Antioxidant Hydramist Duo 2 X 150 ml - 300 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Dermalogica Antioxidant Hydramist Duo 2 X 150 ml - 300 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026302 kr10 kr (3%)
29. maj 2026292 kr5 kr (2%)
28. maj 2026297 kr5 kr (2%)
23. maj 2026302 kr13 kr (4%)
21. maj 2026289 kr3 kr (1%)
1. maj 2026292 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026294 kr15 kr (5%)
23. apr. 2026309 kr22 kr (7%)
13. apr. 2026331 kr7 kr (2%)
11. apr. 2026324 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret