Gå til hovedindhold

Dermalogica AGE smart Multivitamin Power Recovery Masque - 75 ml

DermalogicaMasker og peels til hudplejeMultivitamin reparationAnti-aging hudpleje til moden hudEAN: 0666151040328

Styrkende ansigtsmaske med høj koncentration af vitaminer A, C, E og F samt pro-vitamin B5. Reparerer skader og tilfører fugt til moden hud. Læs mere

Pris fra 409 krtil 1.059,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 650,95 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 401 kr 19. maj

Sammenlign priser på Dermalogica AGE smart Multivitamin Power Recovery Masque - 75 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 409 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dermalogica AGESmart Multivitamin Power Recovery Mask 75 ml
409 kr
Til butik
Gå til Staybeautiful
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Dermalogica Age Smart Multivitamin Power Recovery Masque 75 ml
415 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Dermalogica Multivitamin Power Recovery Masque 75 ml
419 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dermalogica Age Smart Multivitamin Power Recovery Masque 75 ml
-15%565 kr
Før 668,04 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Dermalogica Multivitamin Power Recovery Masque, 75ml.
565 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dermalogica MultiVitamin Power Recovery Masque (75ml)
570 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dermalogica Age Smart Multivitamin Power Recovery Masque 75 ml
570 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dermalogica Intensive Moisture Balance & MultiVitamin Masque
-14%1.059,95 kr
Før 1.234 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dermalogica AGE smart Multivitamin Power Recovery Masque - 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dermalogica AGE smart Multivitamin Power Recovery Masque - 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK409 kr448 krKøb
2Staybeautiful415 kr415 krKøb
3Beautycos DK419 kr448 krKøb
4NiceHair.dk565 kr565 krKøb
5Ren-velvaereshop.dk565 kr565 krKøb
6Bangerhead DK570 kr570 krKøb
7Lyko DK570 kr570 krKøb
8NordicFeel DK1.059,95 kr1.059,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Dermalogica AGE Smart Multivitamin Power Recovery Masque 75ml

Dermalogica

Styrkende ansigtsmaske med høj koncentration af vitaminer A, C, E og F samt pro-vitamin B5. Reparerer skader og tilfører fugt til moden hud.

• ansigtsmaske
• vitaminer
• anti-aging
• dermalogica
• hudpleje
• reparerende
• fugtgivende
• vitamin A
• vitamin C
• vitamin E
• Anti-aging hudpleje til moden hud
• Multivitamin reparation

Beskrivelse

Dermalogica AGE Smart Multivitamin Power Recovery Masque er en fyldig og effektiv ansigtsmaske der reparerer og genopbygger skadet hud. Masken indeholder høj koncentration af vitamin A, C, E og F samt pro-vitamin B5 som styrker hudens barrierefunktion og fremmer regenerering af sundt væv. Beroligende lakridsrod og havreekstrakt mindsker sensitivitet og giver øget spændstighed og elasticitet. Beta-glucan og algeekstrakter forbedrer hudens fugtighedsbalance og efterlader huden blød og sund. Masken er fri for kunstig farve, parfume og parabener, hvilket gør den velegnet til følsom hud. Ideel til moden hud eller hud der viser tegn på for tidlig ældning.

Specifikationer

Fri for:Parfume, kunstige farver og parabener
Hudtype:Moden og for tidligt ældende hud
Anvendelse:1 gang ugentligt, lad virke 10-15 minutter
Størrelse:75 ml
Hovedingredienser:Vitamin A, C, E, F og Pro-vitamin B5
Særlige egenskaber:Beroligende lakridsrod og havreekstrakt

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Hvor ofte skal jeg bruge Dermalogica Multivitamin Power Recovery Masque?

Masken bør anvendes 1 gang ugentligt. Påfør på renset hud, lad virke i 10-15 minutter og skyl derefter af med lunkent vand.

Er masken velegnet til følsom hud?

Ja, masken er fri for parfume, kunstige farver og parabener. Den indeholder beroligende ingredienser som lakridsrod og havreekstrakt der mindsker sensitivitet.

Hvilke vitaminer indeholder masken?

Masken indeholder en høj koncentration af vitamin A, C, E og F samt pro-vitamin B5 som arbejder sammen om at reparere og genopbygge skadet hud.

Kan masken bruges som natbehandling?

Ja, masken kan påføres som et tyndt lag og masseres ind i huden for at virke natten over. Skyl af om morgenen for bedste resultat.

Hvad er de største fordele ved masken?

Masken styrker hudens barrierefunktion, reparerer skader, tilfører dyb fugt og mindsker tegn på for tidlig ældning. Den efterlader huden blød, sund og med naturlig glød.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dermalogica AGE smart Multivitamin Power Recovery Masque - 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Dermalogica AGE smart Multivitamin Power Recovery Masque - 75 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 400 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 415 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 408 kr.

Den nuværende pris på 409 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Dermalogica AGE smart Multivitamin Power Recovery Masque - 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Dermalogica AGE smart Multivitamin Power Recovery Masque - 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026409 kr5 kr (1%)
30. maj 2026414 kr5 kr (1%)
29. maj 2026409 kr5 kr (1%)
28. maj 2026414 kr1 kr (0%)
23. maj 2026415 kr6 kr (1%)
22. maj 2026409 kr8 kr (2%)
19. maj 2026401 kr8 kr (2%)
14. maj 2026409 kr8 kr (2%)
13. maj 2026401 kr14 kr (3%)
12. maj 2026415 kr14 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret