Gå til hovedindhold

Derma Eco Body Oil (150 ml) - Økologisk hudpleje

DermaBad og kropEAN: 5709954038071
Pris fra 67,72 krtil 97 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 29,28 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Derma Eco Body Oil (150 ml) - Økologisk hudpleje og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67.72 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Derma Eco Body Oil 150 ml
-25%67,72 kr
Før 90,29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Derma Eco Body Oil 150 ml billede

Produktinformation

Derma Eco Body Oil er en lækker, **certificeret økologisk** kropsolie, som er baseret på naturlige olier med E-vitamin fra økologiske mandel-, jojoba- og abrikoskerner. Disse **rige og nærende olier** sørger for at tilføre fugtgivende pleje, der er med ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Derma
Kategori: Body Oil
EAN: 5709954038071
Varenr.: 98118
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Derma Eco Body Oil, 150ml
70,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Derma Eco Body Oil 150 ml
72 kr
Til butik
Derma Eco Body Oil 150 ml billede

Produktinformation

Derma - Eco Body Oil 150 ml Denne blødgørende kropsolie fra Derma Eco har en ekstra nærende effekt på huden. Den er lavet med økologisk jojoba-, mandel- og abrikoskerneolie, som tilfører huden fugt, samt E-vitamin, som bevarer hudens elasticitet og smidighed. Kropsolien absorberes hurtigt og efterlader huden blød, smidig og velplejet.

Produktspecifikationer

Mærke: Derma
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 50508633
EAN: 5709954038071
Varenr.: 3216594
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Derma - Eco Body Oil - 150 ml
-6%85 kr
Før 90 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Goodskin
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Derma Eco Body Oil (150 ml) - Økologisk hudpleje
89,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Derma Eco Body Oil - 150 ml.
89,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Derma Eco kropsolie 150 ml
97 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Derma Eco Body Oil (150 ml) - Økologisk hudpleje koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Derma Eco Body Oil (150 ml) - Økologisk hudpleje koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk67,72 kr67,72 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk70,95 kr70,95 krKøb
3Proshop DK72 kr111 krKøb
4BilligParfume.dk85 kr85 krKøb
5Goodskin89,95 kr89,95 krKøb
6Duft og Natur89,95 kr89,95 krKøb
7Teknikproffset DK97 kr146 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Derma Eco Body Oil (150 ml) - Økologisk hudpleje

PriceData har fulgt prisen på Derma Eco Body Oil (150 ml) - Økologisk hudpleje i 180 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 72 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 67,72 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Derma Eco Body Oil (150 ml) - Økologisk hudpleje. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Derma Eco Body Oil (150 ml) - Økologisk hudpleje de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202667,72 kr3,23 kr (5%)
30. maj 202670,95 kr3,23 kr (5%)
28. maj 202667,72 kr3,23 kr (5%)
14. apr. 202670,95 kr1,05 kr (1%)
13. apr. 202672 kr1,05 kr (1%)
8. apr. 202670,95 kr8,95 kr (14%)
5. apr. 202662 kr8,95 kr (13%)
4. apr. 202670,95 kr8,95 kr (14%)
2. apr. 202662 kr8,95 kr (13%)
28. mar. 202670,95 kr8,95 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret