Gå til hovedindhold

Derma Eco baby olie - 145 ml - Derma

DermaBad og kropEAN: 5709954020830
Pris fra 34,95 krtil 75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 40,05 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Derma Eco baby olie - 145 ml - Derma og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34.95 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Derma Eco baby olie, 150 ml
34,95 kr
Til butik
Derma Eco baby olie, 150 ml billede

Produktinformation

Derma Eco baby olie Baby Olie. Derma Eco Babyolie er en mild, økologisk olie med en blødgørende effekt på den sarte hud, hvilket gør den ideel at anvende som badeolie af hele familien. .

Produktspecifikationer

Mærke: Derma
Kategori: Hudpleje baby og barn
EAN: 5709954020830
Varenr.: 16962
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Eco Baby Olie
-30%34,97 kr
Før 49,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Eco Baby Olie
-30%34,97 kr
Før 49,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eco Baby Olie billede

Produktinformation

Derma Eco Babyolie er en mild, økologisk certificeret olie med en blødgørende effekt på den sarte hud, hvilket gør den ideel at anvende som badeolie af hele familien. Den er også velegnet til fjernelse af arp i barnets hovedbund og til massage. Olien giver huden ekstra fugt og næring og efterlader den behagelig blød, smidig og elastisk. Den er tilsat E-vitamin og naturlig antioxidant. Olien er certificeret økologisk af Ecocert efter COSMOS-standarden, Svanemærket, AllergyCertified samt anbefalet af Asthma Allergy Nordic. Den er helt fri for parfume og farvestoffer og minimerer derved risikoen for allergiske reaktioner.Tilsæt lidt olie i badevandet, eller hæld lidt i hånden, inden olien masseres ind i huden. Den kan anvendes som bade- eller kropsolie af hele familien.Mild økologisk babyolieIdeel som badeolie, til massage eller arpEfterlader huden blød, smidig og elastisk0% parfume og farvestofferCertificeret allergi- og miljøvenligØkologisk certificeret100% veganskA-kolbe af Forbrugerrådet Tænk Kemi150 ml. flaske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Derma
Kategori: Hudpleje og shampoo
EAN: 5709954020830
Varenr.: c8f6a019-f799-4ec9-8b68-e34997361fad
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Derma Baby Oil 150 ml
-25%37,61 kr
Før 50,14 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Goodskin
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Derma Eco Babyolie (150 ml)
39,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Derma Eco baby olie - 145 ml - Derma
48 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Derma - Eco Baby Oil
51 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Derma Eco Babyolie 150 ml
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Derma Eco baby olie - 145 ml - Derma koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Derma Eco baby olie - 145 ml - Derma koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk34,95 kr34,95 krKøb
2Pixizoo DK34,97 kr34,97 krKøb
3BabySam DK34,97 kr34,97 krKøb
4NiceHair.dk37,61 kr37,61 krKøb
5Goodskin39,95 kr39,95 krKøb
6Økologisk-Supermarked48 kr48 krKøb
7Proshop DK51 kr90 krKøb
8Teknikproffset DK75 kr124 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Derma Eco baby olie - 145 ml - Derma

PriceData har fulgt prisen på Derma Eco baby olie - 145 ml - Derma i 135 dage. Laveste pris i perioden er 34,95 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 40,48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 34,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Derma Eco baby olie - 145 ml - Derma. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Derma Eco baby olie - 145 ml - Derma de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 202634,95 kr5,53 kr (14%)
13. apr. 202640,48 kr5,53 kr (16%)
14. mar. 202634,95 kr2,66 kr (7%)
13. mar. 202637,61 kr2,66 kr (8%)
19. jan. 202634,95 kr5 kr (13%)
17. jan. 202639,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret