Gå til hovedindhold

DENVER WCS-5023 - Kamerafælde - 8.0 MP / 50 MP (interpoleret) - 4K

DENVERFriluftslivEAN: 5706751076381
Pris fra 231 krtil 419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 188 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 216 kr 6. mar.

Sammenlign priser på DENVER WCS-5023 - Kamerafælde - 8.0 MP / 50 MP (interpoleret) - 4K og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 231 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER WCS-5023
231 kr
Til butik
DENVER WCS-5023 billede

Produktinformation

Digital dyreliv mini kamera Med 8mpixel CMOS-sensor - Digital Wildlife-kamera med 8 megapixel CMOS-sensor - Indbygget 2,0'' LCD-skærm og 2 højeffekts IR-LED'er til brug i mørke - 120° synsfelt og 20 meter PIR-sensorafstand - Micro SD-kortplads til optagelse på op til 256 GB (SD-kort medfølger ikke) skal formateres i FAT32 - Videoopløsning: Op til 4K interpoleret - Billedopløsning: Op til 50 MP interpoleret - Standbytid: Op til 6 måneder - Vandtæt: IP66 standard - Batteribrug 4 x "AA" (batterier medfølger ikke)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Kategori: Action kamera
Artikel nr.: WCS-5023
EAN: 5706751076381
Varenr.: 3254238
Gå til Coolstuff DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Digital Vildtkamera Denver WCS-5023
329 kr
Til butik
Digital Vildtkamera Denver WCS-5023 billede

Produktinformation

Fan fangst af dyr og natur på billede med en digital vildtkamera med bevægelsessensor og nattevision! Den kompakte vildtkamera fra Denver tager højopløste billeder, filmer i fuld HD-opløsning og har flere indstillingsmuligheder for dig, der ønsker at montere kameraet i det vilde.

Produktspecifikationer

Kategori: Foto
Artikel nr.: 5706751076381
EAN: 5706751076381
Varenr.: 21935
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER WCS-5023 - Kamerafælde - 8.0 MP / 50 MP (interpoleret) - 4K
358 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DENVER WCS-5023 vildtkamera Grøn
399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Denver WCS-5023 vildtkamera / overvågningskamera - camo
399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Denver WCS-5023 vildtkamera / overvågningskamera - camo
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DENVER WCS-5023 - Kamerafælde - 8.0 MP / 50 MP (interpoleret) - 4K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DENVER WCS-5023 - Kamerafælde - 8.0 MP / 50 MP (interpoleret) - 4K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK231 kr270 krKøb
2Coolstuff DK329 kr329 krKøb
3CS MEGASTORE DK358 kr397 krKøb
4Ultrashop399 kr399 krKøb
5Boligcenter DK399 kr399 krKøb
6Vivas DK419 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DENVER WCS-5023 - Kamerafælde - 8.0 MP / 50 MP (interpoleret) - 4K

PriceData har fulgt prisen på DENVER WCS-5023 - Kamerafælde - 8.0 MP / 50 MP (interpoleret) - 4K i 177 dage. Laveste pris i perioden er 215 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 315 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 251 kr.

Den nuværende pris på 231 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for DENVER WCS-5023 - Kamerafælde - 8.0 MP / 50 MP (interpoleret) - 4K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for DENVER WCS-5023 - Kamerafælde - 8.0 MP / 50 MP (interpoleret) - 4K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026231 kr18 kr (7%)
9. apr. 2026249 kr14 kr (6%)
8. apr. 2026235 kr4 kr (2%)
23. mar. 2026231 kr7 kr (3%)
21. mar. 2026238 kr7 kr (3%)
17. mar. 2026231 kr15 kr (7%)
6. mar. 2026216 kr22 kr (9%)
16. feb. 2026238 kr12 kr (5%)
12. feb. 2026226 kr27 kr (11%)
10. feb. 2026253 kr37 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret