Gå til hovedindhold

DENVER TSP-456 - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt

DENVERElektronikEAN: 5706751074349
Pris fra 899 krtil 1.405 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 506 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 777 kr 14. mar.

Sammenlign priser på DENVER TSP-456 - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER TSP-456 - Trolley Speaker - 600W - Bluetooth
899 kr
Til butik
DENVER TSP-456 - Trolley Speaker - 600W - Bluetooth billede

Produktinformation

Kraftfuld lydydelse Oplev dynamisk lyd med en maksimal effekt på 600 W (60 W RMS), der leverer klar, rumfyldende lyd. Livligt LED-lysshow Cirkelformede LED-lys med rytmesynkronisering bringer din musik til live med engagerende visuelle effekter. Alsidige afspilningsmuligheder Afspil MP3'er direkte via USB eller MicroSD, eller tilslut via AUX- og mikrofonindgang. Nem mobilitet og Stereoparring Indbygget håndtag og hjul sikrer ubesværet transport, mens TWS muliggør parring af to enheder for ægte stereolyd. Komplet underholdningspakke Inkluderer et 7,4 V / 4400 mAh lithiumbatteri, fjernbetjening og kablet mikrofon - klar til enhver begivenhed.

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Kategori: Baerbare Fest Hoejtalere
Artikel nr.: TSP-456
EAN: 5706751074349
Varenr.: 3249341
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Denver Högtalare Bluetooth 2X8" woofers 60W Batteri LED-ljus TSP-456 Svart
-12%1.182 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Denver Högtalare Bluetooth 2X8" woofers 60W Batteri LED-ljus TSP-456 Svart billede

Produktinformation

Bluetooth-högtalare med LED-belysning och 2 x 8" baselement, Kraftfull ljudprestanda, Upplev dynamiskt ljud med en maximal uteffekt på 600 W (60 W RMS) som ger ett klart ljud som fyller hela rummet. Levande LED-ljusshow, Cirkelformade LED-lampor med rytmsynkronisering ger liv åt din musik med fängslande visuella effekter. Mångsidiga uppspelningsalternativ, Spela MP3-filer direkt via USB eller MicroSD, eller anslut via AUX och mikrofoningång. Enkel mobilitet och stereoparning, Inbyggt handtag och hjul säkerställer enkel transport, medan TWS möjliggör parning av två enheter för äkta stereoljud. Komplett underhållningspaket, Inkluderar ett 7,4 V/4400 mAh litiumbatteri, fjärrkontroll och kabelansluten mikrofon – redo för alla evenemang. Specifikationer: AM-tuner Nej, AUX-ingång Ja, Batteriström 4400 mAh, Batteriladdningsmetod USB-kabel, Batteriladdningstid 4 timmar, Batterityp Litiumpolymer, Batterispänning 3,7 volt, Bluetooth Ja, Bluetooth-version 5.0, DAB+-tuner Nej, Diskoljus Ja, FM-tuner Nej, Handtag Ja, Internetradio Nej, Material Plast och metall, Mikrofon ingår Ja, MicroSD-kortläsare Ja, Strömadapter ingår Nej, Strömförbrukning i avstängt läge 0,33 watt, Teleskophandtag Ja, Tiden efter att utrustningen automatiskt går i standby-läge om ingen signal finns: Ej tillämpligt, USB-A Ja, USB-C Nej, Volymutgång 600 W (60 W RMS), Vatten-/stänkskyddad Nej, Vatten-/stänkskyddad IP Ingen, Inbyggda hjul Ja, Produktdokument.

Produktspecifikationer

Mærke: Denver
Kategori: Bluetooth-højttalere
EAN: 5706751074349
Varenr.: D37589
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DENVER TSP-456 Festhøjttaler Sort
1.279 kr
Til butik
DENVER TSP-456 Festhøjttaler Sort billede

Produktinformation

DENVER TSP-456 Festhøjttaler - Sort Gør enhver fest uforglemmelig med DENVER TSP-456 festhøjttaleren i klassisk sort design. Denne kraftfulde højttaler kombinerer imponerende lydkvalitet med brugervenlige funktioner, så du kan nyde din musik i højeste kva...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Kategori: Forside
EAN: 5706751074349
Varenr.: 45936
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bluetooth-højttaler 2x8" bashøjttalere, LED-lys, 60W batteri
1.279 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER TSP-456 - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt
1.405 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DENVER TSP-456 - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DENVER TSP-456 - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK899 kr938 krKøb
2Teknikproffset DK1.182 kr1.261 krKøb
3Ultrashop1.279 kr1.279 krKøb
4Estore DK1.279 kr1.279 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.405 kr1.405 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DENVER TSP-456 - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt

PriceData har fulgt prisen på DENVER TSP-456 - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt i 182 dage. Laveste pris i perioden er 693 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 908 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 798 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for DENVER TSP-456 - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for DENVER TSP-456 - Festhøjttaler - til transportabel brug - trådløs - Bluetooth - 60 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026899 kr70 kr (8%)
28. maj 2026829 kr70 kr (8%)
27. maj 2026899 kr11 kr (1%)
7. maj 2026888 kr11 kr (1%)
6. maj 2026899 kr11 kr (1%)
3. maj 2026888 kr11 kr (1%)
24. mar. 2026899 kr106 kr (13%)
23. mar. 2026793 kr5 kr (1%)
22. mar. 2026788 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026787 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret