Gå til hovedindhold

Denver SWK-120RO, 4,45 cm (1.75), IPS, Berøringsskærm

DENVERArmbåndsureEAN: 5706751082191
Pris fra 173 krtil 259 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 171 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Denver SWK-120RO, 4,45 cm (1.75), IPS, Berøringsskærm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Denver SWK-120RO Rose SmartWatch
173 kr
Til butik
Denver SWK-120RO Rose SmartWatch billede

Produktinformation

Denver SWK-120RO. Skærm diagonal: 4,45 cm (1.75"), Skærmteknologi: IPS, Skærmopløsning: 240 x 296 pixel, Berøringsskærm. Batterikapacitet: 210 mAh. Bånd, farve: Rose, Båndstørrelse: One size

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Artikel nr.: 116111000930
EAN: 5706751082191
Varenr.: 1003328151
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Denver SWK-120RO, 4,45 cm (1.75), IPS, Berøringsskærm
176 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER SWK-120 - Rose
176 kr
Til butik
DENVER SWK-120 - Rose billede

Produktinformation

Bluetooth Smartwatch til børn med opkaldsfunktion og pulssensor Levende skærm og tilslutningsmuligheder Nyd en 1,75" IPS-skærm med 240x296 opløsning og Bluetooth Voice Calling for problemfri kommunikation. Sjovt og kan tilpasses Indbyggede børnevenlige spil og urskiver plus muligheden for at tilpasse din egen urskive. Omfattende sportstilstande Vælg mellem 130+ sportstilstande, herunder gang, løb, cykling, tennis og meget mere. Smart Assistant-integration Brug Google og Siri stemmeassistenter, og drag fordel af IP68 vandtætning. Omfattende overvågning Overvåg din puls, daglige aktivitet og søvn. Vis SMS, e-mails, kalenderbegivenheder og aktivitet på sociale medier. Med en batterilevetid på op til 3 dage og standbytid på op til 12 dage, forbliv forbundet længere.

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Kategori: Smartwatch Sportsur Aktivitetstracker
Artikel nr.: SWK-120RO ROSE
EAN: 5706751082191
Varenr.: 3324491
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Denver SmartWatch Kids SWK-120RO Rosa / Beige
-34%190 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
SmartWatch Kids SWK-120RO Pink / Beige
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Denver SWK-120RO, 4,45 cm (1.75), IPS, Berøringsskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Denver SWK-120RO, 4,45 cm (1.75), IPS, Berøringsskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK173 kr173 krKøb
2CS MEGASTORE DK176 kr215 krKøb
3Proshop DK176 kr215 krKøb
4Teknikproffset DK190 kr239 krKøb
5Estore DK259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Denver SWK-120RO, 4,45 cm (1.75), IPS, Berøringsskærm

PriceData har fulgt prisen på Denver SWK-120RO, 4,45 cm (1.75), IPS, Berøringsskærm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 206 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 171 kr.

Den nuværende pris på 173 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Denver SWK-120RO, 4,45 cm (1.75), IPS, Berøringsskærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Denver SWK-120RO, 4,45 cm (1.75), IPS, Berøringsskærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026173 kr1 kr (1%)
22. maj 2026174 kr1 kr (1%)
29. apr. 2026173 kr2 kr (1%)
28. apr. 2026171 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026172 kr1 kr (1%)
10. mar. 2026173 kr4 kr (2%)
24. feb. 2026169 kr4 kr (2%)
30. jan. 2026173 kr33 kr (16%)
20. jan. 2026206 kr87 kr (73%)
3. jan. 2026119 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret