Gå til hovedindhold

DENVER DAB-36 DAB bærbar radio Sort Brun Sølv

DENVERBelysningEAN: 5706751028212
Pris fra 485 krtil 1.359 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 874 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DENVER DAB-36 DAB bærbar radio Sort Brun Sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 485 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DENVER DAB-36 DAB bærbar radio Sort Brun Sølv
485 kr
Til butik
DENVER DAB-36 DAB bærbar radio Sort Brun Sølv billede

Produktinformation

DENVER DAB-36 - DAB bærbar radio - 10 Watt

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Artikel nr.: 111111000170
EAN: 5706751028212
Varenr.: 995772215
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DENVER DAB-36 - DAB/DAB+/FM - Stereo
488 kr
Til butik
DENVER DAB-36 - DAB/DAB+/FM - Stereo billede

Produktinformation

DAB+ digital retro radio med Bluetooth funktion AUX-indgang, ur og alarmfunktion - DAB+ digital retro radio med Bluetooth funktion - Også PLL FM digital radio - Inverteret LCD-skærm med baggrundsbelysning - Ur- og alarmfunktion med valgbar vækningstilstand (radio/brummer) - AUX-indgang for tilslutning af MP3-afspiller mm. - 2 x 5W RMS lydstyrkeudgang - Stilfuldt træskab - Virker med enten 230V eller batteri (batterier ikke inkl.)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Kategori: DAB netvaerks og clockradio
Artikel nr.: DAB-36
EAN: 5706751028212
Varenr.: 2873909
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DENVER DAB-36 DAB bærbar radio Sort Brun Sølv
639 kr
Til butik
DENVER DAB-36 DAB bærbar radio Sort Brun Sølv billede

Produktinformation

Oplev den stilfulde DENVER DAB-36 DAB bærbare radio i sort, brun og sølv. Denne kompakte radio kombinerer moderne design med fremragende lydkvalitet, hvilket gør den perfekt til både hjemmet og på farten. Udstyret med DAB+ teknologi, sikrer den krystalkla...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DENVER
Kategori: Radio & DAB
EAN: 5706751028212
Varenr.: 71905
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Denver DAB+ & FM-radio Retro-design
-18%761 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
DAB+ & FM radio Retro design
-13%1.359 kr
Før 1.569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DENVER DAB-36 DAB bærbar radio Sort Brun Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DENVER DAB-36 DAB bærbar radio Sort Brun Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK485 kr485 krKøb
2Proshop DK488 kr527 krKøb
3Ultrashop639 kr639 krKøb
4Teknikproffset DK761 kr820 krKøb
5Estore DK1.359 kr1.359 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DENVER DAB-36 DAB bærbar radio Sort Brun Sølv

PriceData har fulgt prisen på DENVER DAB-36 DAB bærbar radio Sort Brun Sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 485 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 514 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 501 kr.

Den nuværende pris på 485 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for DENVER DAB-36 DAB bærbar radio Sort Brun Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for DENVER DAB-36 DAB bærbar radio Sort Brun Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026485 kr12 kr (2%)
18. mar. 2026497 kr11 kr (2%)
19. feb. 2026508 kr6 kr (1%)
11. feb. 2026514 kr7 kr (1%)
24. jan. 2026507 kr12 kr (2%)
23. jan. 2026495 kr4 kr (1%)
22. jan. 2026491 kr1 kr (0%)
21. jan. 2026492 kr2 kr (0%)
20. jan. 2026494 kr3 kr (1%)
19. jan. 2026497 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret