Gå til hovedindhold

JO Safety DENFOIL Asbest tape 50 mm x 66 meter - 50 mm x 66 meter - Gul | Skilte | Asbest tape | Opmærkning

JO SafetyKontorforsyningEAN: 5708387036685
Pris fra 56,25 krtil 115 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 58,75 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DENFOIL Asbest tape 50 mm x 66 meter - 50 mm x 66 meter - Gul | Skilte | Asbest tape | Opmærkning og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 56.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
DENFOIL Asbest tape 50 mm x 66 meter - 50 mm x 66 meter - Gul | Skilte | Asbest tape | Opmærkning
56,25 kr
Til butik
DENFOIL Asbest tape 50 mm x 66 meter - 50 mm x 66 meter - Gul | Skilte | Asbest tape | Opmærkning billede

Produktinformation

DENFOIL Asbest tape 50 mm x 66 meter DENFOIL Asbest tape er specielt designet til at afmærke områder med risiko for eksponering af asbest. Med en bredde på 50 mm og en længde på 66 meter, giver denne tape dig tilstrækkeligt med materiale til effektivt at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387036685
Varenr.: 47242328047953
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Asbest tape - 50 mm x 66 m
58,75 kr
Til butik
Asbest tape - 50 mm x 66 m billede

Produktinformation

Asbest Advarselstape - Effektiv Sikkerhedsmærkning Asbest advarselstape er designet til at markere og advare om områder med fare for asbesteksponering. Denne tape er afgørende for at beskytte mennesker mod utilsigtet adgang til farlige områder, hvor asbes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Gul
Størrelse: 50 mm x 66 m
EAN: 5708387036685
Varenr.: 400295
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Asbest Tape, 50mm x 66m
107 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Asbest tape 50mmx66m
115 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DENFOIL Asbest tape 50 mm x 66 meter - 50 mm x 66 meter - Gul | Skilte | Asbest tape | Opmærkning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DENFOIL Asbest tape 50 mm x 66 meter - 50 mm x 66 meter - Gul | Skilte | Asbest tape | Opmærkning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten56,25 kr56,25 krKøb
2JO Safety DK58,75 kr58,75 krKøb
3WATTOO.DK107 kr107 krKøb
4CS MEGASTORE DK115 kr154 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DENFOIL Asbest tape 50 mm x 66 meter - 50 mm x 66 meter - Gul | Skilte | Asbest tape | Opmærkning

PriceData har fulgt prisen på DENFOIL Asbest tape 50 mm x 66 meter - 50 mm x 66 meter - Gul | Skilte | Asbest tape | Opmærkning i 164 dage. Laveste pris i perioden er 56,25 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 100 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 56,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 42% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for DENFOIL Asbest tape 50 mm x 66 meter - 50 mm x 66 meter - Gul | Skilte | Asbest tape | Opmærkning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for DENFOIL Asbest tape 50 mm x 66 meter - 50 mm x 66 meter - Gul | Skilte | Asbest tape | Opmærkning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202656,25 kr2,5 kr (4%)
24. maj 202658,75 kr2,5 kr (4%)
12. maj 202656,25 kr40,75 kr (42%)
11. maj 202697 kr40,75 kr (72%)
20. apr. 202656,25 kr38,75 kr (41%)
19. apr. 202695 kr38,75 kr (69%)
2. apr. 202656,25 kr38,75 kr (41%)
1. apr. 202695 kr38,75 kr (69%)
23. dec. 202556,25 kr43,75 kr (44%)
22. dec. 2025100 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret