Gå til hovedindhold

DELTACO - Netværkskobling - RJ-45 (hun) til RJ-45 (hun) - UTP - CAT 5

DeltacoNetværkskablerEAN: 7340004619710
Pris fra 16,1 krtil 61 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 44,9 kr (74% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 15 kr 30. maj

Sammenlign priser på DELTACO - Netværkskobling - RJ-45 (hun) til RJ-45 (hun) - UTP - CAT 5 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16.1 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
DELTACO samlemuffe UTP (uskrmet) Cat5e hun - hun
16,1 kr
Til butik
DELTACO samlemuffe UTP (uskrmet) Cat5e hun - hun billede

Produktspecifikationer

Mærke: Deltaco
Kategori: WATTOO.DK Elektronik & IT Kabler & stik Netvrksstik
EAN: 7340004619710
Varenr.: 7340004619710
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DELTACO - Netværkskobling - RJ-45 (hun) til RJ-45 (hun) - UTP - CAT 5
16,14 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DELTACO samlemuffe UTP (uskærmet) Cat5e hun - hun
-53%23 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Deltaco Adapter Rj-45 Cat 5e Sort
-0%61 kr
Før 61,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELTACO - Netværkskobling - RJ-45 (hun) til RJ-45 (hun) - UTP - CAT 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELTACO - Netværkskobling - RJ-45 (hun) til RJ-45 (hun) - UTP - CAT 5 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK16,1 kr16,1 krKøb
2CS MEGASTORE DK16,14 kr55,14 krKøb
3Teknikproffset DK23 kr72 krKøb
4Dustin DK61 kr147,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DELTACO - Netværkskobling - RJ-45 (hun) til RJ-45 (hun) - UTP - CAT 5

PriceData har fulgt prisen på DELTACO - Netværkskobling - RJ-45 (hun) til RJ-45 (hun) - UTP - CAT 5 i 174 dage. Laveste pris i perioden er 12 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 16,1 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for DELTACO - Netværkskobling - RJ-45 (hun) til RJ-45 (hun) - UTP - CAT 5. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for DELTACO - Netværkskobling - RJ-45 (hun) til RJ-45 (hun) - UTP - CAT 5 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202616,1 kr6,9 kr (30%)
1. jun. 202623 kr8 kr (53%)
30. maj 202615 kr1 kr (6%)
29. maj 202616 kr1 kr (7%)
27. maj 202615 kr8 kr (35%)
26. maj 202623 kr7 kr (44%)
25. maj 202616 kr
23. maj 202615,9 kr7,1 kr (31%)
22. maj 202623 kr7,1 kr (45%)
20. maj 202615,9 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret