Gå til hovedindhold

DELTACO GT-0602 - Stikdåse - AC 250 V - 3680 Watt - input: power CEE 7/7 - output-stikforbindelser: 6 (6 x strøm CEE 7/3) - 5 m ledning - hvid

DeltacoSystem- og strømkablerEAN: 7333048054395
Pris fra 109 krtil 162 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79,66 kr 1. maj

Sammenlign priser på DELTACO GT-0602 - Stikdåse - AC 250 V - 3680 Watt - input: power CEE 7/7 - output-stikforbindelser: 6 (6 x strøm CEE 7/3) - 5 m ledning - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stikdse, 6 udtag, 5 meter ledning, hvid, schuko
109 kr
Til butik
Stikdse, 6 udtag, 5 meter ledning, hvid, schuko billede

Produktspecifikationer

Mærke: Deltaco
Kategori: WATTOO.DK Elartikler Forlnger & stik Stikdser
EAN: 7333048054395
Varenr.: 7333048054395
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Deltaco stikdåse, 6 stik, 5 meter, hvid
109 kr
Til butik
Deltaco stikdåse, 6 stik, 5 meter, hvid billede

Produktinformation

Stikdåse til kontor og hjem med 6 udtag og 5 meter ledningMed denne hvide stikdåse får du en praktisk løsning til at fordele strøm til seks forskellige enheder perfekt til både hjemmekontor, stue eller arbejdsplads. Den lange ledning på 5 meter giver dig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Deltaco
Kategori: Kabler
Farve: white
EAN: 7333048054395
Varenr.: 6628000091
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Deltaco GT-0602 - power strip - 3680 Watt
118 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Deltaco stikdåse, 6 stik, 5 meter, hvid
119 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Deltaco stikdåse, 6 stik, 5 meter, hvid
119 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
GT-0602
141 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DELTACO GT-0602 - Stikdåse - AC 250 V - 3680 Watt - input: power CEE 7/7 - output-stikforbindelser: 6 (6 x strøm CEE 7/3) - 5 m ledning - hvid
162 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELTACO GT-0602 - Stikdåse - AC 250 V - 3680 Watt - input: power CEE 7/7 - output-stikforbindelser: 6 (6 x strøm CEE 7/3) - 5 m ledning - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELTACO GT-0602 - Stikdåse - AC 250 V - 3680 Watt - input: power CEE 7/7 - output-stikforbindelser: 6 (6 x strøm CEE 7/3) - 5 m ledning - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK109 kr109 krKøb
2Greenline109 kr109 krKøb
3Proshop DK118 kr157 krKøb
4BilligVVS DK119 kr119 krKøb
5LavprisVVS119 kr119 krKøb
6Teknikproffset DK141 kr200 krKøb
7CS MEGASTORE DK162 kr201 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DELTACO GT-0602 - Stikdåse - AC 250 V - 3680 Watt - input: power CEE 7/7 - output-stikforbindelser: 6 (6 x strøm CEE 7/3) - 5 m ledning - hvid

PriceData har fulgt prisen på DELTACO GT-0602 - Stikdåse - AC 250 V - 3680 Watt - input: power CEE 7/7 - output-stikforbindelser: 6 (6 x strøm CEE 7/3) - 5 m ledning - hvid i 178 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 24% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for DELTACO GT-0602 - Stikdåse - AC 250 V - 3680 Watt - input: power CEE 7/7 - output-stikforbindelser: 6 (6 x strøm CEE 7/3) - 5 m ledning - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for DELTACO GT-0602 - Stikdåse - AC 250 V - 3680 Watt - input: power CEE 7/7 - output-stikforbindelser: 6 (6 x strøm CEE 7/3) - 5 m ledning - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026109 kr8 kr (7%)
20. maj 2026117 kr23 kr (24%)
19. maj 202694 kr14,34 kr (18%)
1. maj 202679,66 kr
30. apr. 202680 kr39 kr (33%)
25. apr. 2026119 kr9 kr (8%)
20. apr. 2026110 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026109 kr29,34 kr (37%)
15. apr. 202679,66 kr3,34 kr (4%)
5. apr. 202683 kr2,5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret