Gå til hovedindhold

DELTACO Deltaco e-Charge vægbeslag med kabelholder type 2 EV-5105 Modsvarer: N/A

DeltacoHovedtelefonerEAN: 7333048054869
Pris fra 145 krtil 257 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 112 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DELTACO Deltaco e-Charge vægbeslag med kabelholder type 2 EV-5105 Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
EV-5105
145 kr
Til butik
EV-5105 billede

Produktinformation

Deltaco wall bracket with cable holder for Type2 charging connector, protects against dirt, black, Mounted at your charging station with the supplied screws. Creates order and order on the cable as well as protection against dirt and is equipped with a lock button so that the cable is kept in place. Protect your Type 2 charging socket from dirt, Hang up your cable for easy cable handling.

Produktspecifikationer

Mærke: DELTACO
Kategori: Ladekabler og ladebokse til elbil
EAN: 7333048054869
Varenr.: C16418
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
E-Charge, holder til type 2 stik og kabel - Deltaco
147 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Deltaco EV-5105 kabelholder, sort
147 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Deltaco vægholder til ladekabel, sort
179 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Deltaco vægholder til ladekabel, sort
189 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Deltaco vægholder til ladekabel, sort
189 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DELTACO Deltaco e-Charge vægbeslag med kabelholder type 2 EV-5105 Modsvarer: N/A
-10%233 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DELTACO E-Charge holder til ladekabel - Type 2 - Sort
257 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELTACO Deltaco e-Charge vægbeslag med kabelholder type 2 EV-5105 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELTACO Deltaco e-Charge vægbeslag med kabelholder type 2 EV-5105 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK145 kr194 krKøb
2WATTOO.DK147 kr147 krKøb
3Proshop DK147 kr186 krKøb
4Greenline179 kr179 krKøb
5BilligVVS DK189 kr189 krKøb
6LavprisVVS189 kr189 krKøb
7InkClub DK233 kr233 krKøb
8CS MEGASTORE DK257 kr296 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DELTACO Deltaco e-Charge vægbeslag med kabelholder type 2 EV-5105 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på DELTACO Deltaco e-Charge vægbeslag med kabelholder type 2 EV-5105 Modsvarer: N/A i 183 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 158 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 28 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for DELTACO Deltaco e-Charge vægbeslag med kabelholder type 2 EV-5105 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for DELTACO Deltaco e-Charge vægbeslag med kabelholder type 2 EV-5105 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 2026145 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026146 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026147 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026148 kr6 kr (4%)
15. mar. 2026154 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026155 kr1 kr (1%)
9. mar. 2026156 kr1 kr (1%)
7. mar. 2026157 kr1 kr (1%)
17. feb. 2026158 kr14 kr (10%)
10. feb. 2026144 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret