Gå til hovedindhold

Goobay DELTACO DEL-109AF - Forlængerkabel til strøm - Europlug (han) lige til IEC 60906-1 (hun) lige - AC 250 V - 2.5 A - 5 m - sort

GoobayEludstyrEAN: 4040849505102
Pris fra 40,14 krtil 79 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 38,86 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DELTACO DEL-109AF - Forlængerkabel til strøm - Europlug (han) lige til IEC 60906-1 (hun) lige - AC 250 V - 2.5 A - 5 m - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40.14 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DELTACO DEL-109AF - Forlængerkabel til strøm - Europlug (han) lige til IEC 60906-1 (hun) lige - AC 250 V - 2.5 A - 5 m - sort
40,14 kr
Til butik
DELTACO DEL-109AF - Forlængerkabel til strøm - Europlug (han) lige til IEC 60906-1 (hun) lige - AC 250 V - 2.5 A - 5 m - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Deltaco
Kategori: Cee materiel
Farve: 1
Artikel nr.: 109AF
EAN: 4040849505102
Varenr.: 2085720
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay Forlængerkabel til strøm 5m Sort
49 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DELTACO ujordet apparatkabel til forlængelse mellem enhed og stikkont
-12%78 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Strømkabel - Euro han til Euro hun, Sort (5m)
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELTACO DEL-109AF - Forlængerkabel til strøm - Europlug (han) lige til IEC 60906-1 (hun) lige - AC 250 V - 2.5 A - 5 m - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELTACO DEL-109AF - Forlængerkabel til strøm - Europlug (han) lige til IEC 60906-1 (hun) lige - AC 250 V - 2.5 A - 5 m - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK40,14 kr79,14 krKøb
2CompuMail DK49 kr49 krKøb
3Teknikproffset DK78 kr127 krKøb
4EL-GROSSISTEN79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DELTACO DEL-109AF - Forlængerkabel til strøm - Europlug (han) lige til IEC 60906-1 (hun) lige - AC 250 V - 2.5 A - 5 m - sort

PriceData har fulgt prisen på DELTACO DEL-109AF - Forlængerkabel til strøm - Europlug (han) lige til IEC 60906-1 (hun) lige - AC 250 V - 2.5 A - 5 m - sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 40,14 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 40,14 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for DELTACO DEL-109AF - Forlængerkabel til strøm - Europlug (han) lige til IEC 60906-1 (hun) lige - AC 250 V - 2.5 A - 5 m - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for DELTACO DEL-109AF - Forlængerkabel til strøm - Europlug (han) lige til IEC 60906-1 (hun) lige - AC 250 V - 2.5 A - 5 m - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202640,14 kr8,86 kr (18%)
2. mar. 202649 kr2,75 kr (6%)
23. feb. 202646,25 kr
21. feb. 202646,5 kr2,5 kr (5%)
20. feb. 202649 kr2,5 kr (5%)
16. feb. 202646,5 kr
9. feb. 202646,25 kr
6. feb. 202647 kr2 kr (4%)
5. feb. 202649 kr2,25 kr (5%)
2. feb. 202646,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret