Gå til hovedindhold

NO NAME Delta Electronics LYTE II DRL-24V240W-1EN - switch-mode strømforsyning 24 V / 240 W

NO NAMEStøjsendereEAN: 5902887072789
Pris fra 492,5 krtil 569 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 76,5 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 491 kr 26. maj

Sammenlign priser på Delta Electronics LYTE II DRL-24V240W-1EN - switch-mode strømforsyning 24 V / 240 W og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 492.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Delta IMPULSE POWER SUPPLY DRL-24V240W-1EN LYTE II Delta Electronics
492,5 kr
Til butik
Delta IMPULSE POWER SUPPLY DRL-24V240W-1EN LYTE II Delta Electronics billede

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Diverse El
Farve: 5
Artikel nr.: DRL-24V240W-1EN
EAN: 5902887072789
Varenr.: 21273342
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Delta Electronics LYTE II DRL-24V240W-1EN - switch-mode strømforsyning 24 V / 240 W
549 kr
Til butik
Delta Electronics LYTE II DRL-24V240W-1EN - switch-mode strømforsyning 24 V / 240 W billede

Produktinformation

Driftsikker strømforsyning til alarmer og overvågningDelta Electronics LYTE II DRL-24V240W-1EN er en kompakt switch-mode strømforsyning, der leverer 24 V DC og 240 W udgangseffekt til dine elektroniske installationer. Den er velegnet i kontrolskabe, alarmer og overvågningsløsninger, hvor stabil forsyning og nem montage er afgørende.Praktisk i industrielle og bygningstekniske miljøerDet robuste kabinet og de overskuelige tilslutninger gør enheden nem at integrere i eksisterende systemer. Fronten har statusindikator for DC OK og justering af udgang, så du hurtigt kan verificere drift og fintrimme spændingen efter behov.Produkt: Switch-mode strømforsyningSerie: LYTE IIModel: DRL-24V240W-1ENUdgangsspænding: 24 V DCUdgangseffekt: 240 WFrontindikator: DC OKJusterbar udgang: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Alarmer
Vægt: 0.66g
EAN: 5902887072789
Varenr.: 2164908
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Delta Electronics LYTE II DRL-24V240W-1EN - switch-mode strømforsyning 24 V / 240 W
569 kr
Til butik
Delta Electronics LYTE II DRL-24V240W-1EN - switch-mode strømforsyning 24 V / 240 W billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Alarmer
Vægt: 0.66g
EAN: 5902887072789
Varenr.: 2164908

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Delta Electronics LYTE II DRL-24V240W-1EN - switch-mode strømforsyning 24 V / 240 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Delta Electronics LYTE II DRL-24V240W-1EN - switch-mode strømforsyning 24 V / 240 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK492,5 kr531,5 krKøb
2Boligcenter DK549 kr549 krKøb
3Vivas DK569 kr648 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Delta Electronics LYTE II DRL-24V240W-1EN - switch-mode strømforsyning 24 V / 240 W

PriceData har fulgt prisen på Delta Electronics LYTE II DRL-24V240W-1EN - switch-mode strømforsyning 24 V / 240 W i 54 dage. Laveste pris i perioden er 491 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 581 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 543 kr.

Den nuværende pris på 492,5 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Delta Electronics LYTE II DRL-24V240W-1EN - switch-mode strømforsyning 24 V / 240 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Delta Electronics LYTE II DRL-24V240W-1EN - switch-mode strømforsyning 24 V / 240 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026492,5 kr56,5 kr (10%)
27. maj 2026549 kr58 kr (12%)
26. maj 2026491 kr58 kr (11%)
22. maj 2026549 kr10 kr (2%)
21. maj 2026539 kr10 kr (2%)
19. maj 2026549 kr58 kr (12%)
18. maj 2026491 kr58 kr (11%)
15. maj 2026549 kr10 kr (2%)
14. maj 2026539 kr41 kr (7%)
16. apr. 2026580 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret