Gå til hovedindhold

Delonghi De’Longhi EMF2.B, Automatic milk frother/warmer, Sort, 100 ml, Varm, Vekselstrøm, 115 mm

DelonghiEAN: 8004399329003
Pris fra 654 krtil 688 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på De’Longhi EMF2.B, Automatic milk frother/warmer, Sort, 100 ml, Varm, Vekselstrøm, 115 mm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 654 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De’Longhi EMF2.B Mælkeskummer og varmeapparat Automatisk Sort
654 kr
Til butik
De’Longhi EMF2.B Mælkeskummer og varmeapparat Automatisk Sort billede

Produktinformation

De’Longhi EMF2.B. Type: Automatisk, Produktfarve: Sort, Skumdannelsesvolumen: 100 ml. Strømkilde: Vekselstrøm. Bredde: 115 mm, Dybde: 170 mm, Højde: 195 mm

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: 0132043002
EAN: 8004399329003
Varenr.: 995682326
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De’Longhi EMF2.B, Automatic milk frother/warmer, Sort, 100 ml, Varm, Vekselstrøm, 115 mm
688 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De’Longhi EMF2.B, Automatic milk frother/warmer, Sort, 100 ml, Varm, Vekselstrøm, 115 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De’Longhi EMF2.B, Automatic milk frother/warmer, Sort, 100 ml, Varm, Vekselstrøm, 115 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK654 kr654 krKøb
2CS MEGASTORE DK688 kr727 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De’Longhi EMF2.B, Automatic milk frother/warmer, Sort, 100 ml, Varm, Vekselstrøm, 115 mm

PriceData har fulgt prisen på De’Longhi EMF2.B, Automatic milk frother/warmer, Sort, 100 ml, Varm, Vekselstrøm, 115 mm i 67 dage. Laveste pris i perioden er 654 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 655 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 654 kr.

Den nuværende pris på 654 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for De’Longhi EMF2.B, Automatic milk frother/warmer, Sort, 100 ml, Varm, Vekselstrøm, 115 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for De’Longhi EMF2.B, Automatic milk frother/warmer, Sort, 100 ml, Varm, Vekselstrøm, 115 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026654 kr1 kr (0%)
22. maj 2026655 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026654 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret