Gå til hovedindhold

DeLonghi De'Longhi DINAMICA ECAM 350.15.B - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort

DeLonghiKaffemaskinerEAN: 8004399331143
Pris fra 2.995 krtil 3.879 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 884 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.906 kr 21. apr.

Sammenlign priser på De'Longhi DINAMICA ECAM 350.15.B - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2995 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi DINAMICA ECAM 350.15.B Automatisk kaffemaskine Sort
2.995 kr
Til butik
De'Longhi DINAMICA ECAM 350.15.B Automatisk kaffemaskine Sort billede

Produktinformation

De'Longhi DINAMICA ECAM 350.15.B - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: ECAM 350.15.B
EAN: 8004399331143
Varenr.: 993448082
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De'Longhi DINAMICA ECAM 350.15.B - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort
3.198 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi ECAM 350.15.B
3.198 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
De'Longhi DINAMICA ECAM 350.15.B Automatisk kaffemaskine Sort
3.879 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi DINAMICA ECAM 350.15.B - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi DINAMICA ECAM 350.15.B - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.995 kr2.995 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.198 kr3.198 krKøb
3Proshop DK3.198 kr3.198 krKøb
4Ultrashop3.879 kr3.879 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De'Longhi DINAMICA ECAM 350.15.B - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort

PriceData har fulgt prisen på De'Longhi DINAMICA ECAM 350.15.B - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort i 177 dage. Laveste pris i perioden er 2.692 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 3.110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.942 kr.

Den nuværende pris på 2.995 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for De'Longhi DINAMICA ECAM 350.15.B - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for De'Longhi DINAMICA ECAM 350.15.B - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.995 kr7 kr (0%)
28. maj 20263.002 kr20 kr (1%)
25. maj 20262.982 kr3 kr (0%)
12. maj 20262.979 kr1 kr (0%)
11. maj 20262.978 kr1 kr (0%)
2. maj 20262.979 kr34 kr (1%)
1. maj 20263.013 kr11 kr (0%)
30. apr. 20263.024 kr33 kr (1%)
29. apr. 20262.991 kr47 kr (2%)
28. apr. 20262.944 kr47 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret