Gå til hovedindhold

DeLonghi De'Longhi Dedica KG 520.M - Kaffemølle - 150 W - rustfrit stål

DeLonghiKaffekværneEAN: 8004399331297
Pris fra 1.228 krtil 1.419 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 191 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.118 kr 18. mar.

Sammenlign priser på De'Longhi Dedica KG 520.M - Kaffemølle - 150 W - rustfrit stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1228 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi Dedica KG 520.M Kaffemølle 150W Rustfrit stål
1.228 kr
Til butik
De'Longhi Dedica KG 520.M Kaffemølle 150W Rustfrit stål billede

Produktinformation

De'Longhi Dedica KG 520.M - Kaffemølle - 150 W - rustfrit stål

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: KG 520.M
EAN: 8004399331297
Varenr.: 992624218
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De'Longhi Dedica KG 520.M - Kaffemølle - 150 W - rustfrit stål
1.298 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi KG 520.M
1.298 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
De'Longhi Dedica KG 520.M Kaffemølle 150W Rustfrit stål
1.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Dedica KG 520.M - Kaffemølle - 150 W - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi Dedica KG 520.M - Kaffemølle - 150 W - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.228 kr1.228 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.298 kr1.298 krKøb
3Proshop DK1.298 kr1.298 krKøb
4Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De'Longhi Dedica KG 520.M - Kaffemølle - 150 W - rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på De'Longhi Dedica KG 520.M - Kaffemølle - 150 W - rustfrit stål i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.118 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 1.697 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.322 kr.

Den nuværende pris på 1.228 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for De'Longhi Dedica KG 520.M - Kaffemølle - 150 W - rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for De'Longhi Dedica KG 520.M - Kaffemølle - 150 W - rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.228 kr4 kr (0%)
31. maj 20261.232 kr2 kr (0%)
29. maj 20261.234 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.233 kr76 kr (7%)
25. maj 20261.157 kr35 kr (3%)
22. maj 20261.122 kr22 kr (2%)
15. maj 20261.144 kr27 kr (2%)
14. maj 20261.171 kr9 kr (1%)
12. maj 20261.180 kr17 kr (1%)
11. maj 20261.197 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret