Gå til hovedindhold

DeLonghi De'Longhi DEDICA EC 685.BK - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort

DeLonghiKaffemaskinerEAN: 8004399331181
Pris fra 1.054 krtil 1.519 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 465 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 890,8 kr 15. maj

Sammenlign priser på De'Longhi DEDICA EC 685.BK - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1054 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi DEDICA EC 685.BK Kaffemaskine Sort
1.054 kr
Til butik
De'Longhi DEDICA EC 685.BK Kaffemaskine Sort billede

Produktinformation

De'Longhi DEDICA EC 685.BK - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: EC685.BK
EAN: 8004399331181
Varenr.: 992511596
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi EC 685.BK
1.054 kr
Til butik
DeLonghi EC 685.BK billede

Produktinformation

Kaffemaskine med cappuccinatore, 15 bar, Termoblokteknologi, Justerbart Cappuccino System, Dobbelt drypbakke, sort Takket være det justerbare cappuccino-system og dobbelt drypbakke kan hjemme-baristaen nu tilberede Latte Macchiato, caffelatte, varm mælk og flad hvid samt ​​Espresso, Lungo, Cappuccino og te.

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Kaffe og Espresso
Artikel nr.: EC 685.BK
EAN: 8004399331181
Varenr.: 2589892
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De'Longhi DEDICA EC 685.BK - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort
1.106 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
DeLonghi Dedica Style EC685.BK Espressomaskine (sort)
1.107 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
De'Longhi DEDICA EC 685.BK Kaffemaskine Sort
1.299 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeLonghi Dedica EC685 Manuel Espressomaskine
1.494 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
De’Longhi Dedica Style EC 685.BK espressomaskine 1,1 l - sort/sølv
1.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
De’Longhi Dedica Style EC 685.BK espressomaskine 1,1 l - sort/sølv
1.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi DEDICA EC 685.BK - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi DEDICA EC 685.BK - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.054 kr1.054 krKøb
2Proshop DK1.054 kr1.054 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.106 kr1.106 krKøb
4Komplett DK1.107 kr1.107 krKøb
5Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
6Teknikproffset DK1.494 kr1.563 krKøb
7Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
8Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De'Longhi DEDICA EC 685.BK - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort

PriceData har fulgt prisen på De'Longhi DEDICA EC 685.BK - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 890,8 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 1.107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.059 kr.

Den nuværende pris på 1.054 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for De'Longhi DEDICA EC 685.BK - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for De'Longhi DEDICA EC 685.BK - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.054 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.053 kr162,2 kr (18%)
15. maj 2026890,8 kr33,25 kr (4%)
13. maj 2026924,05 kr128,95 kr (12%)
9. maj 20261.053 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.054 kr104 kr (11%)
3. apr. 2026950 kr46 kr (5%)
2. apr. 2026996 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026995 kr62 kr (6%)
29. mar. 20261.057 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret