Gå til hovedindhold

DeLonghi De'Longhi DEDICA EC 685.R - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - rød

DeLonghiKaffemaskinerEAN: 8004399331204
Pris fra 991 krtil 1.299 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 308 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 957 kr 26. mar.

Sammenlign priser på De'Longhi DEDICA EC 685.R - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - rød og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 991 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi DEDICA EC 685.R Kaffemaskine Rød
991 kr
Til butik
De'Longhi DEDICA EC 685.R Kaffemaskine Rød billede

Produktinformation

De'Longhi DEDICA EC 685.R - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - rød

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: 0132106139
EAN: 8004399331204
Varenr.: 995905177
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLonghi EC 685.R
1.045 kr
Til butik
DeLonghi EC 685.R billede

Produktinformation

Kaffemaskine med cappuccinatore, 15 bar, Termoblokteknologi, Justerbart Cappuccino System, Dobbelt drypbakke, rød Takket være det justerbare cappuccino-system og dobbelt drypbakke kan hjemme-baristaen nu tilberede Latte Macchiato, caffelatte, varm mælk og flad hvid samt ​​Espresso, Lungo, Cappuccino og te.

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Kaffe og Espresso
Artikel nr.: EC 685.R
EAN: 8004399331204
Varenr.: 2589893
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
De'Longhi DEDICA EC 685.R - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - rød
1.049 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeLonghi De'Longhi DEDICA EC 685.R Kaffemaskine Rød
1.166 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Espressomaskine De’Longhi Dedica EC 685.R - rød
-9%1.179 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Espressomaskine De’Longhi Dedica EC 685.R - rød
-9%1.199 kr
Før 1.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
De'Longhi DEDICA EC 685.R Kaffemaskine Rød
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi DEDICA EC 685.R - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad De'Longhi DEDICA EC 685.R - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK991 kr991 krKøb
2Proshop DK1.045 kr1.045 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.049 kr1.049 krKøb
4Teknikproffset DK1.166 kr1.225 krKøb
5Boligcenter DK1.179 kr1.179 krKøb
6Vivas DK1.199 kr1.268 krKøb
7Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for De'Longhi DEDICA EC 685.R - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - rød

PriceData har fulgt prisen på De'Longhi DEDICA EC 685.R - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - rød i 183 dage. Laveste pris i perioden er 957 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 1.118 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.028 kr.

Den nuværende pris på 991 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 19 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for De'Longhi DEDICA EC 685.R - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for De'Longhi DEDICA EC 685.R - Kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 2026991 kr50 kr (5%)
24. apr. 20261.041 kr4 kr (0%)
23. apr. 20261.045 kr54 kr (5%)
15. apr. 2026991 kr5 kr (1%)
14. apr. 2026986 kr45 kr (4%)
8. apr. 20261.031 kr14 kr (1%)
7. apr. 20261.045 kr10 kr (1%)
5. apr. 20261.035 kr44 kr (4%)
2. apr. 2026991 kr34 kr (4%)
26. mar. 2026957 kr34 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret