Gå til hovedindhold

DeLOCK - Monteringspakke for harddisk (Inkluderer 10 x M.2 skruer + 10 afstandstykker + 10 x spændeskiver + 1x skruetrækker)

DeLOCKAdaptereEAN: 4043619182886
Pris fra 49 krtil 79 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DeLOCK - Monteringspakke for harddisk (Inkluderer 10 x M.2 skruer + 10 afstandstykker + 10 x spændeskiver + 1x skruetrækker) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Delock Monteringskit til M.2 SSD 31 dele
49 kr
Til butik
Delock Monteringskit til M.2 SSD 31 dele billede

Produktinformation

Delock Monteringskit til M.2 SSD indeholder 31 dele og gør det enkelt at montere M.2 SSD og moduler i passende stik i en computer. Med 31 dele i sættet har du altid ekstra skruer og tilbehør klar. Delene kan desuden bruges som erstatningsdele, hvis noget af det oprindelige tilbehør skulle gå tabt. I pakken: monteringskit med 31 dele...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Delock
Artikel nr.: 18288
EAN: 4043619182886
Varenr.: 65275
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeLOCK Monteringspakke for harddisk
49 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLOCK M.2 SSD Screwkit
49 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeLOCK 18288 monteringspakke til harddisk - skruer, afstandsstykker og skruetrækker
59 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Delock Monteringspakke For M.2 Ssd:er
-0%61 kr
Før 61,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeLOCK Monteringspakke for harddisk
69 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLOCK - Monteringspakke for harddisk (Inkluderer 10 x M.2 skruer + 10 afstandstykker + 10 x spændeskiver + 1x skruetrækker)
69 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Delock Mounting Kit 31 pieces for M.2 SSD / Module
-45%71 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeLOCK 18288 monteringspakke til harddisk - skruer, afstandsstykker og skruetrækker
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeLOCK - Monteringspakke for harddisk (Inkluderer 10 x M.2 skruer + 10 afstandstykker + 10 x spændeskiver + 1x skruetrækker) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeLOCK - Monteringspakke for harddisk (Inkluderer 10 x M.2 skruer + 10 afstandstykker + 10 x spændeskiver + 1x skruetrækker) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK49 kr49 krKøb
2CompuMail DK49 kr49 krKøb
3Proshop DK49 kr88 krKøb
4Boligcenter DK59 kr59 krKøb
5Dustin DK61 kr147,25 krKøb
6Ultrashop69 kr69 krKøb
7CS MEGASTORE DK69 kr108 krKøb
8Teknikproffset DK71 kr120 krKøb
9Vivas DK79 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeLOCK - Monteringspakke for harddisk (Inkluderer 10 x M.2 skruer + 10 afstandstykker + 10 x spændeskiver + 1x skruetrækker)

PriceData har fulgt prisen på DeLOCK - Monteringspakke for harddisk (Inkluderer 10 x M.2 skruer + 10 afstandstykker + 10 x spændeskiver + 1x skruetrækker) i 87 dage. Den nuværende pris er 49 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for DeLOCK - Monteringspakke for harddisk (Inkluderer 10 x M.2 skruer + 10 afstandstykker + 10 x spændeskiver + 1x skruetrækker). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for DeLOCK - Monteringspakke for harddisk (Inkluderer 10 x M.2 skruer + 10 afstandstykker + 10 x spændeskiver + 1x skruetrækker) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202649 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret