Gå til hovedindhold

Dell - USB-C power adapter - GaN with power cord - 165 Watt

DellStrømforsyninger og opladereEAN: 5397321021254
Pris fra 705 krtil 1.119 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 414 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dell - USB-C power adapter - GaN with power cord - 165 Watt og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 705 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Strømadapter - AC / USB-C 165Watt
705 kr
Til butik
Dell Strømadapter - AC / USB-C 165Watt billede

Produktinformation

Dell - USB-C strømadapter - GaN, med strømkabel - AC - 165 watt - Europa - for Precision 5680, 5690; Pro Max 16 Plus MB16250, 16 Premium MA16250, 18 Plus MB18250

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-249YH
EAN: 5397321021254
Varenr.: 1003663439
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell - USB-C power adapter - GaN with power cord - 165 Watt
724 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Ac-adapter 165w - Usb-c 165w
1.119 kr
Til butik
Dell Ac-adapter 165w - Usb-c 165w billede

Produktinformation

165 W USB-C-udgang forsyner krævende bærbare computere og docks Virker med Dell Pro Max 16/18 og Precision 5680, 5690-modeller Inkluderer 1 m USB-C-kabel for rækkevidde og pæn opbevaring LED-indikator viser tydeligt strøm- og ladestatus Kompakt 136x66x22 mm, 450 g formfaktor passer til mobile opsætninger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Strømkabler & opladere
Artikel nr.: DELL-249YH
EAN: 5397321021254
Varenr.: 5020088648

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell - USB-C power adapter - GaN with power cord - 165 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell - USB-C power adapter - GaN with power cord - 165 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK705 kr705 krKøb
2Proshop DK724 kr763 krKøb
3Dustin DK1.119 kr1.205,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell - USB-C power adapter - GaN with power cord - 165 Watt

PriceData har fulgt prisen på Dell - USB-C power adapter - GaN with power cord - 165 Watt i 182 dage. Laveste pris i perioden er 705 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 1.059 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 873 kr.

Den nuværende pris på 705 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Dell - USB-C power adapter - GaN with power cord - 165 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Dell - USB-C power adapter - GaN with power cord - 165 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026705 kr19 kr (3%)
24. maj 2026724 kr50 kr (6%)
18. mar. 2026774 kr35 kr (4%)
5. mar. 2026809 kr136 kr (14%)
4. mar. 2026945 kr19 kr (2%)
2. mar. 2026964 kr31 kr (3%)
27. feb. 2026933 kr3 kr (0%)
26. feb. 2026930 kr2 kr (0%)
24. feb. 2026932 kr1 kr (0%)
22. feb. 2026931 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret