Gå til hovedindhold

Dell SE2725HM - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - med 3 years Basic Hardware Ser

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184962558
Pris fra 700 krtil 899 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 199 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 675 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Dell SE2725HM - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - med 3 years Basic Hardware Ser og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 700 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell SE2725HM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz
700 kr
Til butik
Dell SE2725HM 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz billede

Produktinformation

Dell SE2725HM - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - med 3 years Basic Hardware Service with Advanced Exchange

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-SE2725HM
EAN: 5397184962558
Varenr.: 1003302495
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Dell SE2725HM - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
700 kr
Til butik
27" Dell SE2725HM - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

Dell SE2725HM monitor leverer pålidelig produktivitet og underholdning med et IPS-panel for konsistente farver og brede betragtningsvinkler. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 60 Hz (VGA), 100 Hz (HDMI) Paneltype: IPS Tilslutning: HDMI, VGA Særlige funktioner: Flimmerfri; ComfortView Plus; Tresidet rammeløst design Pålidelige ergonomiske egenskaber og klare billeder understøtter komfortable lange sessioner og effektiv multitasking derhjemme eller på kontoret.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-SE2725HM
EAN: 5397184962558
Varenr.: 3365216
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell SE2725HM - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - med 3 years Basic Hardware Ser
772 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Dell SE2725HM IPS Full HD 100 Hz HDMI/VGA
-19%809 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Dell SE2725HM IPS Full HD 100 Hz HDMI/VGA
-19%829 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell SE2725HM 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell SE2725HM - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - med 3 years Basic Hardware Ser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell SE2725HM - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - med 3 years Basic Hardware Ser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK700 kr700 krKøb
2Proshop DK700 kr739 krKøb
3CS MEGASTORE DK772 kr811 krKøb
4Boligcenter DK809 kr809 krKøb
5Vivas DK829 kr898 krKøb
6Ultrashop899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell SE2725HM - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - med 3 years Basic Hardware Ser

PriceData har fulgt prisen på Dell SE2725HM - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - med 3 years Basic Hardware Ser i 175 dage. Laveste pris i perioden er 675 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 822 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 730 kr.

Den nuværende pris på 700 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Dell SE2725HM - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - med 3 years Basic Hardware Ser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Dell SE2725HM - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - med 3 years Basic Hardware Ser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026700 kr6 kr (1%)
25. maj 2026694 kr6 kr (1%)
8. maj 2026700 kr12 kr (2%)
3. maj 2026688 kr10 kr (1%)
1. maj 2026698 kr3 kr (0%)
30. apr. 2026701 kr6 kr (1%)
28. apr. 2026695 kr34 kr (5%)
25. apr. 2026729 kr24 kr (3%)
24. apr. 2026705 kr10 kr (1%)
23. apr. 2026695 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret