Gå til hovedindhold

Dell SE2725HG - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

DellComputerskærmeEAN: 5397184962909
Pris fra 834 krtil 1.089 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 255 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 804 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Dell SE2725HG - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 834 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DELL SE2725HG 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 200 Hz
834 kr
Til butik
DELL SE2725HG 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 200 Hz billede

Produktinformation

Dell SE2725HG - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-SE2725HG
EAN: 5397184962909
Varenr.: 1003533220
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell SE2725HG - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose
850 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Se2725hg 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 200hz
-0%886 kr
Før 886,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dell Se2725hg 27 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 200hz billede

Produktinformation

200 Hz opdateringshastighed og 1 ms GTG (gray-to-gray) giver jævn bevægelse og lav input lag. FreeSync Premium og HDMI VRR reducerer screen tearing ved spil på pc og konsol. IPS-panel med 99 % sRGB holder farverne nøjagtige ved 178° betragtningsvinkler. ComfortView Plus og flimmerfri teknologi reducerer blåt lys og øjenbelastning. Tynde rammer, VESA-beslag og aftageligt stativ gør opsætning med flere skærme nemmere.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Artikel nr.: DELL-SE2725HG
EAN: 5397184962909
Varenr.: 5020092099
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Dell SE2725HG - 1920x1080 (FHD) - 200Hz - IPS
905 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" DELL SE2725HG - Full HD, IPS, 200 Hz, sort
-19%999 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" DELL SE2725HG - Full HD, IPS, 200 Hz, sort
-19%1.019 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DELL SE2725HG 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 200 Hz
1.089 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell SE2725HG - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell SE2725HG - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK834 kr834 krKøb
2CS MEGASTORE DK850 kr889 krKøb
3Dustin DK886 kr972,25 krKøb
4Proshop DK905 kr944 krKøb
5Boligcenter DK999 kr999 krKøb
6Vivas DK1.019 kr1.098 krKøb
7Ultrashop1.089 kr1.089 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell SE2725HG - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

PriceData har fulgt prisen på Dell SE2725HG - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose i 182 dage. Laveste pris i perioden er 804 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 962 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 863 kr.

Den nuværende pris på 834 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Dell SE2725HG - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Dell SE2725HG - LED-skærm - 27 - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 200 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026834 kr26 kr (3%)
1. jun. 2026808 kr1 kr (0%)
29. maj 2026807 kr7 kr (1%)
28. maj 2026814 kr1 kr (0%)
27. maj 2026815 kr13 kr (2%)
26. maj 2026828 kr1 kr (0%)
25. maj 2026829 kr7 kr (1%)
24. maj 2026836 kr6 kr (1%)
23. maj 2026842 kr7 kr (1%)
22. maj 2026849 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret