Gå til hovedindhold

Dell Pro P P2726DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm

DellEAN: 5397184962930
Pris fra 2.983 krtil 4.029 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.046 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.955 kr 21. maj

Sammenlign priser på Dell Pro P P2726DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2983 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Pro P P2726DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm
2.983 kr
Til butik
Dell Pro P P2726DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm billede

Produktinformation

Dell Pro P P2726DEB - LED-skærm - 27" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort - BTO - med 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-P2726DEB
EAN: 5397184962930
Varenr.: 1003965611
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Dell Pro P 27 USB-C Hub Conferencing Monitor P2726DEB
3.027 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell P2726deb 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz
3.374 kr
Til butik
Dell P2726deb 27 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz billede

Produktinformation

27" 2.5K IPS-panel ved 100 Hz giver skarpere detaljer og mere jævn bevægelse 99 % sRGB og 350 cd/m2 lysstyrke for præcis farvegengivelse i typiske rum Indbygget 4 MP kamera, dobbelte 10 W højttalere og HDCP-understøttelse til møder USB-C med 90 W PD, HDMI 2.1 og dobbelte DisplayPort forenkler tilslutning Ergonomisk stander med 150 mm højdejustering, pivot, drejefunktion og VESA-montering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Artikel nr.: DELL-P2726DEB
EAN: 5397184962930
Varenr.: 5020085705
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dell P2726DEB 27" QHD IPS dockingskærm - 100 Hz, USB‑C, HDMI/DP
3.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell P2726DEB 27" QHD IPS dockingskærm - 100 Hz, USB‑C, HDMI/DP
3.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell Pro P P2726DEB 27 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm
4.029 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro P P2726DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro P P2726DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.983 kr2.983 krKøb
2Proshop DK3.027 kr3.027 krKøb
3Dustin DK3.374 kr3.460,25 krKøb
4Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
5Vivas DK3.619 kr3.688 krKøb
6Ultrashop4.029 kr4.029 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro P P2726DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro P P2726DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm i 89 dage. Laveste pris i perioden er 2.955 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 3.374 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.081 kr.

Den nuværende pris på 2.983 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Dell Pro P P2726DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Dell Pro P P2726DEB 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz Dockingskærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.983 kr9 kr (0%)
31. maj 20262.992 kr61 kr (2%)
30. maj 20263.053 kr61 kr (2%)
29. maj 20262.992 kr12 kr (0%)
27. maj 20263.004 kr12 kr (0%)
23. maj 20262.992 kr37 kr (1%)
21. maj 20262.955 kr80 kr (3%)
19. maj 20263.035 kr25 kr (1%)
14. maj 20263.010 kr10 kr (0%)
13. maj 20263.020 kr55 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret