Gå til hovedindhold

Dell Pro 24 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2425DE 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184962466
Pris fra 2.037 krtil 2.829 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 792 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.009 kr 6. maj

Sammenlign priser på Dell Pro 24 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2425DE 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2037 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro 24 Plus P2425DE - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C
2.037 kr
Til butik
Dell Pro 24 Plus P2425DE - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C billede

Produktinformation

Dell Pro 24 Plus P2425DE monitor leverer alsidig produktivitet med et IPS-panel, USB-C-hub og ergonomiske justeringer for effektiv multitasking og reduceret øjenbelastning. Størrelse: 23.8" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: IPS Forbindelser: HDMI, DisplayPort, USB-C med 90W USB-C Power Delivery, USB 3.2 Gen 1 hub, Ethernet Særlige funktioner: USB-C hub; 90W USB-C Power Delivery; ComfortView Plus; Dell Easy Arrange; Højde, drej, pivot og tilt justeringer; Ethernet Bred farvenøjagtighed, omfattende tilslutningsmuligheder og ergonomiske justeringer understøtter komfortabelt og fokuseret arbejde samt problemfri multitasking i professionelle kontormiljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-P2425DE
EAN: 5397184962466
Varenr.: 3353444
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell Pro 24 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2425DE 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.103 kr
Til butik
Dell Pro 24 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2425DE 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz billede

Produktinformation

Dell Pro Plus P2425DE - LED-skærm - 24" - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnose

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-P2425DE
EAN: 5397184962466
Varenr.: 1003226020
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm til PC - Dell Pro 24 Plus QHD USB‑C Hub P2425DE, 24" IPS, 2560 × 1440, 100 Hz
-4%2.499 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm til PC - Dell Pro 24 Plus QHD USB‑C Hub P2425DE, 24" IPS, 2560 × 1440, 100 Hz billede

Produktinformation

Dell Pro Plus P2425DE - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - BTO - med 3 års Basic Hardware Service with Advanced Exchange efter fjerndiagnoseGenereltBacklight-teknologi: LED baglysDiagonal størrelse: 24"Dimensioner (B x D x H): 53.87 cm x 18.154 cm x 49.655 cm - med stander (højeste position)Egenskaber: LED kantlyssystemKviksølvfriarsenikfrit glasDell Easy ArrangeWide Viewing AngleLow Blue Light-teknologi3-sidet kantløsDell ComfortView Plusflimmerfrit panelEnergiklasse: Klasse EEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2151603Farve support: 16,7 millioner farverFarvespektrum: 99% sRGB (CIE 1931)Formatforhold: 16:9Indbygget udstyr: USB 3.2 Gen 1/USB-C hubKontrastforhold: 1500:1Lodret opdateringshastighed: 48 - 100 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 350 cd/m²Paneltype: IPSPixel Pitch: 0.2058 mmPixel pr. tomme: 123Responstid: 5 ms (hurtig), 8 ms (normal)Skærmbelægning: Blændfri, 3H Hard CoatingSkærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: QHD 2560 x 1440 ved 100 HzSynlig diameter: 23.8"USB-strømlevering: 90 WattVandret opdateringshastighed: 30 - 150 kHzVa...

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skærme
Vægt: 7.5g
EAN: 5397184962466
Varenr.: 1857998
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm til PC - Dell Pro 24 Plus QHD USB‑C Hub P2425DE, 24" IPS, 2560 × 1440, 100 Hz
-4%2.519 kr
Før 2.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Pro Plus P2425de 24 tommer 2560 × 1440pixels Ips 16:9 100hz
2.799 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell Pro 24 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2425DE 24 IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
2.829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 24 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2425DE 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 24 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2425DE 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.037 kr2.037 krKøb
2CompuMail DK2.103 kr2.103 krKøb
3Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
4Vivas DK2.519 kr2.588 krKøb
5Dustin DK2.799 kr2.885,25 krKøb
6Ultrashop2.829 kr2.829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro 24 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2425DE 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro 24 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2425DE 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz i 187 dage. Laveste pris i perioden er 1.917 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 2.220 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.128 kr.

Den nuværende pris på 2.037 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Dell Pro 24 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2425DE 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Dell Pro 24 Plus QHD USB-C Hub Monitor P2425DE 24" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 20262.037 kr11 kr (1%)
7. maj 20262.048 kr39 kr (2%)
6. maj 20262.009 kr33 kr (2%)
5. maj 20262.042 kr78 kr (4%)
4. maj 20262.120 kr11 kr (1%)
3. maj 20262.131 kr11 kr (1%)
24. apr. 20262.142 kr15 kr (1%)
23. apr. 20262.157 kr26 kr (1%)
21. apr. 20262.131 kr11 kr (1%)
20. apr. 20262.142 kr30 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret