Gå til hovedindhold

Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise

DellEAN: 5397184985717
Pris fra 20.664 krtil 25.227 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 4.563 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19.865 kr 6. maj

Sammenlign priser på Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20664 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise
20.664 kr
Til butik
Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 7 268V, op til 48 TOPS (NPU), 32GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 13.3" Touchscreen (IPS 2560x1600 (WQHD)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + Bluetooth, Service & Support: 3 års Dell ProSupport Tastaturlayout: Nordisk Denne computer er med Intel vPro Enterprise. Klik her for at læse mereIntel vPro Enterprise er en omfattende teknologiplatform skabt af Intel med det primære formål at forbedre sikkerhed, fjernadministration og effektivitet. Den er skræddersyet til store virksomheder, der ønsker at håndtere og beskytte en betydelig mængde computere på en mere effektiv måde ved hjælp af hardwarebaserede sikkerhedsfunktioner og muligheder for fjernadministration. Denne platform letter styring og vedligeholdelse af it-infrastrukturen og giver samtidig et højt niveau af beskyttelse mod trusler.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: 8YNCP
EAN: 5397184985717
Varenr.: 3456165
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Pro 13 Premium Intel Core Ultra 7 32gb 512gb 13.3 tommer
22.249 kr
Til butik
Dell Pro 13 Premium Intel Core Ultra 7 32gb 512gb 13.3 tommer billede

Produktinformation

13,3" QHD+ touchskærm, 100 % sRGB og 500 nits for skarpe billeder Intel Core Ultra 7 med vPro og 32 GB LPDDR5X håndterer tunge opgaver Intel AI Boost NPU og Windows Studio-effekter accelererer AI‑arbejdsgange To Thunderbolt 4-porte, HDMI 2.1 og WiFi 7 giver hurtig tilslutning Privatlivslukker, IR‑kamera, TPM 2.0 og ansigtslogin sikrer adgangen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: 8YNCP
EAN: 5397184985717
Varenr.: 5020082708
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DELL Pro 13 Premium PA13250 13.3" 2560 x 1600 268V 32GB 512GB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro
25.227 kr
Til butik
DELL Pro 13 Premium PA13250 13.3" 2560 x 1600 268V 32GB 512GB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Dell Pro 13 Premium PA13250 - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 268V / op til 5 GHz - Intel Evo vPro Enterprise Platform - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC, Class 35 - 13.3" IPS berøringsskærm 2560 x 1600 (QHD+) - Wi-Fi 7 - magnetit - BTS - med 3 års Dell ProSupport...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: 8YNCP
EAN: 5397184985717
Varenr.: 1003939515

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK20.664 kr20.664 krKøb
2Dustin DK22.249 kr22.335,25 krKøb
3CompuMail DK25.227 kr25.227 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise i 102 dage. Laveste pris i perioden er 19.865 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 23.744 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20.707 kr.

Den nuværende pris på 20.664 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202620.664 kr61 kr (0%)
2. jun. 202620.725 kr24 kr (0%)
1. jun. 202620.701 kr11 kr (0%)
31. maj 202620.690 kr11 kr (0%)
30. maj 202620.701 kr50 kr (0%)
29. maj 202620.651 kr45 kr (0%)
28. maj 202620.696 kr135 kr (1%)
26. maj 202620.561 kr31 kr (0%)
25. maj 202620.530 kr30 kr (0%)
24. maj 202620.560 kr104 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret