Gå til hovedindhold

Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise

DellBærbare computereEAN: 5397184931615
Pris fra 16.568 krtil 21.249 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 4.681 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16.492 kr 20. maj

Sammenlign priser på Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16568 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise
-12%16.568 kr
Før 18.895,45 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 7 268V, op til 48 TOPS (NPU), 32GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 13.3" Touchscreen (IPS 2560x1600 (WQHD)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + Bluetooth, Service & Support: 3 års Dell ProSupport Tastaturlayout: Nordisk Denne computer er med Intel vPro Enterprise. Klik her for at læse mereIntel vPro Enterprise er en omfattende teknologiplatform skabt af Intel med det primære formål at forbedre sikkerhed, fjernadministration og effektivitet. Den er skræddersyet til store virksomheder, der ønsker at håndtere og beskytte en betydelig mængde computere på en mere effektiv måde ved hjælp af hardwarebaserede sikkerhedsfunktioner og muligheder for fjernadministration. Denne platform letter styring og vedligeholdelse af it-infrastrukturen og giver samtidig et højt niveau af beskyttelse mod trusler.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: WMFXW
EAN: 5397184931615
Varenr.: 3375380
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DELL Pro 13 Premium PA13250 13.3" 2560 x 1600 268V 32GB 512GB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro
20.153 kr
Til butik
DELL Pro 13 Premium PA13250 13.3" 2560 x 1600 268V 32GB 512GB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Dell Pro 13 Premium PA13250 - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 268V / op til 5 GHz - Intel Evo vPro Enterprise Platform - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC, Class 35 - 13.3" IPS berøringsskærm 2560 x 1600 (QHD+) - Wi-Fi 7 - magnetit - BTS - med 3 års Dell ProSupport...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: WMFXW
EAN: 5397184931615
Varenr.: 1003378667
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Pro 13 Premium Intel Core Ultra 7 32gb 512gb 13.3 tommer
21.249 kr
Til butik
Dell Pro 13 Premium Intel Core Ultra 7 32gb 512gb 13.3 tommer billede

Produktinformation

Hurtig multitasking med Intel Core Ultra 7, op til 5 GHz boost 32 GB LPDDR5x RAM og 512 GB PCIe 4.0 SSD øger hastigheden i arbejdsgange Integreret AI med Intel AI Boost forbedrer opkald og dataopgaver 13,3" QHD+ touchskærm med ComfortView Plus reducerer øjentræthed Intel vPro, TPM 2.0 og ProSupport gør sikkerhed og IT-drift enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: WMFXW
EAN: 5397184931615
Varenr.: 5020052006

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK16.568 kr16.568 krKøb
2CompuMail DK20.153 kr20.153 krKøb
3Dustin DK21.249 kr21.335,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise i 180 dage. Laveste pris i perioden er 16.492 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 19.959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18.269 kr.

Den nuværende pris på 16.568 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Dell Pro 13 Premium PA13250 - 13.3" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202616.568 kr83 kr (0%)
28. maj 202616.651 kr6 kr (0%)
27. maj 202616.645 kr84 kr (1%)
26. maj 202616.729 kr16 kr (0%)
25. maj 202616.745 kr37 kr (0%)
24. maj 202616.782 kr110 kr (1%)
23. maj 202616.672 kr154 kr (1%)
22. maj 202616.518 kr26 kr (0%)
20. maj 202616.492 kr88 kr (1%)
18. maj 202616.580 kr36 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret