Gå til hovedindhold

Dell Pro 13 Plus PB13250 - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 268V / op til 5 GHz - vPro Enterprise - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - NFC, Wi-Fi 7 - aluminium - BTS - med 1 Year Basic Onsite

DellBærbare computereEAN: 5397184949900
Pris fra 15.569 krtil 17.874 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.305 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9.597 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Dell Pro 13 Plus PB13250 - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 268V / op til 5 GHz - vPro Enterprise - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - NFC, Wi-Fi 7 - aluminium - BTS - med 1 Year Basic Onsite og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15569 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro 13 Plus PB13250 - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 268V / op til 5 GHz - vPro Enterprise - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - NFC, Wi-Fi 7 - aluminium - BTS - med 1 Year Basic Onsite
15.569 kr
Til butik
Dell Pro 13 Plus PB13250 - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 268V / op til 5 GHz - vPro Enterprise - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - NFC, Wi-Fi 7 - aluminium - BTS - med 1 Year Basic Onsite billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Bærbare
Farve: 1
Artikel nr.: 9GXN9
EAN: 5397184949900
Varenr.: 24311059
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DELL Pro 13 Plus PB13250 13.3" 1920 x 1200 (WUXGA) 268V 32GB 512GB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro
15.570 kr
Til butik
DELL Pro 13 Plus PB13250 13.3" 1920 x 1200 (WUXGA) 268V 32GB 512GB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro billede

Produktinformation

Dell Pro 13 Plus PB13250 - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 268V / op til 5 GHz - vPro Enterprise - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3" IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - NFC, Wi-Fi 7 - aluminium - BTS - med 1 Year Basic Onsite...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: 9GXN9
EAN: 5397184949900
Varenr.: 1003378654
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell Pro 13 Plus PB13250 - 13.3" | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise
15.631 kr
Til butik
Dell Pro 13 Plus PB13250 - 13.3" | Intel® Core™ Ultra 7 268V | 32GB | 512GB | vPro Enterprise billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 7 268V, op til 48 TOPS (NPU), 32GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 13.3" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + Bluetooth, Service & Support: 1 års Dell Basic Onsite Tastaturlayout: Nordisk Denne computer er med Intel vPro Enterprise. Klik her for at læse mereIntel vPro Enterprise er en omfattende teknologiplatform skabt af Intel med det primære formål at forbedre sikkerhed, fjernadministration og effektivitet. Den er skræddersyet til store virksomheder, der ønsker at håndtere og beskytte en betydelig mængde computere på en mere effektiv måde ved hjælp af hardwarebaserede sikkerhedsfunktioner og muligheder for fjernadministration. Denne platform letter styring og vedligeholdelse af it-infrastrukturen og giver samtidig et højt niveau af beskyttelse mod trusler.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: 9GXN9
EAN: 5397184949900
Varenr.: 3375387
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Pro 13 Plus Intel Core Ultra 7 32gb 512gb 13.3 tommer
17.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 13 Plus PB13250 - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 268V / op til 5 GHz - vPro Enterprise - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - NFC, Wi-Fi 7 - aluminium - BTS - med 1 Year Basic Onsite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell Pro 13 Plus PB13250 - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 268V / op til 5 GHz - vPro Enterprise - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - NFC, Wi-Fi 7 - aluminium - BTS - med 1 Year Basic Onsite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK15.569 kr15.569 krKøb
2CompuMail DK15.570 kr15.570 krKøb
3Proshop DK15.631 kr15.631 krKøb
4Dustin DK17.874 kr17.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell Pro 13 Plus PB13250 - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 268V / op til 5 GHz - vPro Enterprise - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - NFC, Wi-Fi 7 - aluminium - BTS - med 1 Year Basic Onsite

PriceData har fulgt prisen på Dell Pro 13 Plus PB13250 - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 268V / op til 5 GHz - vPro Enterprise - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - NFC, Wi-Fi 7 - aluminium - BTS - med 1 Year Basic Onsite i 183 dage. Laveste pris i perioden er 9.597 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 16.514 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.859 kr.

Den nuværende pris på 15.569 kr er 31% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Dell Pro 13 Plus PB13250 - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 268V / op til 5 GHz - vPro Enterprise - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - NFC, Wi-Fi 7 - aluminium - BTS - med 1 Year Basic Onsite. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Dell Pro 13 Plus PB13250 - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 268V / op til 5 GHz - vPro Enterprise - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - NFC, Wi-Fi 7 - aluminium - BTS - med 1 Year Basic Onsite de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202615.569 kr1 kr (0%)
31. maj 202615.570 kr115 kr (1%)
30. apr. 202615.685 kr95 kr (1%)
21. apr. 202615.780 kr122 kr (1%)
20. apr. 202615.902 kr151 kr (1%)
17. apr. 202616.053 kr90 kr (1%)
14. apr. 202616.143 kr88 kr (1%)
10. apr. 202616.055 kr459 kr (3%)
9. apr. 202616.514 kr6.917 kr (72%)
11. mar. 20269.597 kr48 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret