Gå til hovedindhold

Tablet Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ PC 13" Snapdragon X Plus, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Wi‑Fi 7, Windows 11 Pro - Sort

MicrosoftBærbare computereEAN: 0196388291892
Pris fra 10.709 krtil 13.749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3.040 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10.160 kr 12. maj

Sammenlign priser på Tablet Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ PC 13" Snapdragon X Plus, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Wi‑Fi 7, Windows 11 Pro - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10709 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Microsoft Surface Pro 13" X1P-64-100 16GB 512GB
10.709 kr
Til butik
Microsoft Surface Pro 13" X1P-64-100 16GB 512GB billede

Produktinformation

Microsoft Surface Pro - 11th Edition - Copilot+ PC - tablet - Snapdragon X Plus - X1P-64-100 / op til 3.6 GHz - Win 11 Pro - Qualcomm Adreno - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 13" touchscreen 2880 x 1920 @ 120 Hz - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Microsoft
Artikel nr.: ZIL-00022
EAN: 0196388291892
Varenr.: 1002262932
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Microsoft Surface Pro 11 - 13" Touchscreen | X Plus | 16GB | 512GB | NFC
11.577 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tablet Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ PC 13" Snapdragon X Plus, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Wi‑Fi 7, Windows 11 Pro - Sort
-3%12.399 kr
Før 12.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tablet Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ PC 13" Snapdragon X Plus, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Wi‑Fi 7, Windows 11 Pro - Sort billede

Produktinformation

Surface Pro 11 til arbejde og kreativitetFå fleksibiliteten fra en tablet og kraften fra en bærbar i én enhed. Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ PC leverer hurtig respons med Qualcomm Snapdragon X Plus og en PixelSense 13" skærm i 3:2-format, der giver skarpe detaljer i 2.880 × 1.920. Den slanke, sorte aluminiumsdesign med indbygget kickstand gør det let at skifte mellem møder, noter og underholdning - uanset hvor du arbejder.Bygget til moderne produktivitet16 GB LPDDR5x-hukommelse og 512 GB SSD giver plads og hastighed til tunge opgaver. Wi‑Fi 7 og Bluetooth 5.4 sikrer hurtig, stabil trådløs forbindelse, mens to USB4 (Thunderbolt-teknologi) og Surface Connector gør det nemt at tilslutte skærme og tilbehør. Dolby Atmos-højttalere og to mikrofoner løfter videoopkald og film.Smart kamera og lang batteritidFrontkamera på 12 MP med Windows Hello samt 10 MP bagkamera med autofokus gør det nemt at scanne, mødes og skabe. Den integrerede NPU (Qualcomm Hexagon) leverer op til 45 TOPS til AI-funktioner. Batteriet er vurderet til op til 14 timer, så du kan arbejde en hel dag på farten.Skærm: 33 cm (13"), 2.880 × 1.920, 3:2, PixelSense, Gorilla Glass, 267 ppiProcessor: Qualcomm Snapdragon X Plus (X1P-64-100), 10 kerner, 3,4 GHz, 42 MB cacheGrafik: Adreno GPUHukommelse: 16 GB LPDDR5xLager: 512 GB SSDTrådløst: Wi‑Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4, NFCPorte: 2 × USB4 Gen 3x2 (med DisplayPort Alt Mode), Microsoft Surface ConnectorKamera: Foran 12 MP med Windows Hello; bagpå 10 MP med autofokusLyd: 2 × 2 W højttalere, Dolby Atmos, 2 mikrofonerSensorer: Accelerometer, lyssensor, magnetometer, gyroskopBatteri: 4 celler, 6.290 mAh / 48 Wh, op til 14 tStrømforsyning: 39 W, 15 V, 50/60 Hz (medfølger)Mål og vægt: H × B × D: 0,93 × 28,7 × 20,9 cm, 0,895 kgKabinet: Alumini...

Produktspecifikationer

Kategori: Tablets
Vægt: 0.45g
EAN: 0196388291892
Varenr.: 1994325
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tablet Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ PC 13" Snapdragon X Plus, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Wi‑Fi 7, Windows 11 Pro - Sort
-3%12.419 kr
Før 12.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ Pc (sort) 16gb 13 tommer Qualcomm Snapdragon X Plus 512gb Sort
13.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ PC 13" Snapdragon X Plus, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Wi‑Fi 7, Windows 11 Pro - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tablet Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ PC 13" Snapdragon X Plus, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Wi‑Fi 7, Windows 11 Pro - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK10.709 kr10.709 krKøb
2Proshop DK11.577 kr11.577 krKøb
3Boligcenter DK12.399 kr12.399 krKøb
4Vivas DK12.419 kr12.498 krKøb
5Dustin DK13.749 kr13.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tablet Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ PC 13" Snapdragon X Plus, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Wi‑Fi 7, Windows 11 Pro - Sort

PriceData har fulgt prisen på Tablet Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ PC 13" Snapdragon X Plus, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Wi‑Fi 7, Windows 11 Pro - Sort i 151 dage. Laveste pris i perioden er 10.052 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 11.447 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.591 kr.

Den nuværende pris på 10.709 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Tablet Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ PC 13" Snapdragon X Plus, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Wi‑Fi 7, Windows 11 Pro - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Tablet Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ PC 13" Snapdragon X Plus, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Wi‑Fi 7, Windows 11 Pro - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202610.709 kr106 kr (1%)
29. maj 202610.603 kr62 kr (1%)
27. maj 202610.665 kr25 kr (0%)
26. maj 202610.640 kr62 kr (1%)
24. maj 202610.578 kr62 kr (1%)
22. maj 202610.640 kr62 kr (1%)
21. maj 202610.702 kr88 kr (1%)
19. maj 202610.614 kr261 kr (3%)
15. maj 202610.353 kr52 kr (1%)
14. maj 202610.301 kr80 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret