Gå til hovedindhold

Dell P3424WEB - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty

DellComputer – tilbehørEAN: 5397184657072
Pris fra 4.185 krtil 5.319 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.134 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.184 kr 7. maj

Sammenlign priser på Dell P3424WEB - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4185 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell 34" Skærm P3424WEB - 3440x1440(WQHD) - IPS - 90W USB-C HUB - Curved - 5 ms
4.185 kr
Til butik
Dell 34" Skærm P3424WEB - 3440x1440(WQHD) - IPS - 90W USB-C HUB - Curved - 5 ms billede

Produktinformation

Dell 34" Skærm P3424WEB - 3440x1440(WQHD) - IPS - 90W USB-C HUB - Curved - 5 ms

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: DELL-P3424WEB
EAN: 5397184657072
Varenr.: 1001693825
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" Dell P3424WEB - 3440x1440 (UWQHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch
4.490 kr
Til butik
34" Dell P3424WEB - 3440x1440 (UWQHD) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

Dell P3424WEB monitor leverer ultrabred produktivitet og komfort med et IPS-panel, der er ideelt til multitasking og samarbejde. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub, Ethernet, USB-C with 90W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: KVM switch; 90W USB-C Power Delivery; USB 3.2 Gen 1 hub; Built-in Ethernet; 99% sRGB; Curved panel; TCO Certified Edge Displays Omfattende tilslutningsmuligheder, indbygget KVM og ergonomiske justeringer gør denne skærm praktisk til travle skriveborde, forbedrer arbejdsgangseffektivitet og forenkler håndtering af enheder.

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: DELL-P3424WEB
EAN: 5397184657072
Varenr.: 3206351
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell P3424WEB - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty
4.559 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell P3424web 34 tommer 3440 × 1440pixels Ips 21:9 60hz
-16%4.999 kr
Før 5.923,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell 34 Skærm P3424WEB - 3440x1440(WQHD) - IPS - 90W USB-C HUB - Curved - 5 ms
5.199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 34" ultrabred - DELL P3424WEB, 3440×1440, IPS, sort
-24%5.299 kr
Før 6.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 34" ultrabred - DELL P3424WEB, 3440×1440, IPS, sort
-24%5.319 kr
Før 7.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell P3424WEB - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell P3424WEB - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.185 kr4.185 krKøb
2Proshop DK4.490 kr4.490 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.559 kr4.758 krKøb
4Dustin DK4.999 kr5.085,25 krKøb
5Ultrashop5.199 kr5.199 krKøb
6Boligcenter DK5.299 kr5.299 krKøb
7Vivas DK5.319 kr5.558 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell P3424WEB - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty

PriceData har fulgt prisen på Dell P3424WEB - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty i 185 dage. Laveste pris i perioden er 4.184 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 5.535 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.080 kr.

Den nuværende pris på 4.185 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Dell P3424WEB - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Dell P3424WEB - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 UWQHD @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - med 3 års Advanced Exchange Basic Warranty de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 20264.185 kr1 kr (0%)
7. maj 20264.184 kr266 kr (6%)
5. maj 20264.450 kr2 kr (0%)
27. apr. 20264.448 kr73 kr (2%)
25. apr. 20264.521 kr222 kr (5%)
17. apr. 20264.299 kr91 kr (2%)
9. apr. 20264.208 kr87 kr (2%)
2. apr. 20264.295 kr254 kr (6%)
31. mar. 20264.549 kr22 kr (0%)
27. mar. 20264.527 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret