Gå til hovedindhold

Dell KB740 - Tastatur - kompakt, multienhed - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - QWERTY - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange

DellTastaturerEAN: 5397184718766
Pris fra 376 krtil 567 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 191 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 295 kr 2. maj

Sammenlign priser på Dell KB740 - Tastatur - kompakt, multienhed - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - QWERTY - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 376 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell KB740 Tastatur Saks Trådløs Pan Nordic
376 kr
Til butik
Dell KB740 Tastatur Saks Trådløs Pan Nordic billede

Produktinformation

Dell KB740 - Tastatur - kompakt, multienhed - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - QWERTY - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: KB740-GY-R-NOR
EAN: 5397184718766
Varenr.: 1000769821
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell KB740 - Tastatur - Nordisk - Grå
379 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell KB740 - Tastatur - kompakt, multienhed - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - QWERTY - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange
394 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Dell Kb740 Keyboard Trådløs Nordisk
-0%436 kr
Før 436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell KB740 Tastatur Saks Trådløs Pan Nordic
489 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dell Compact Multi-Device Wireless Keyboard KB740 – trådløst tastatur, gråt
567 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell KB740 - Tastatur - kompakt, multienhed - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - QWERTY - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell KB740 - Tastatur - kompakt, multienhed - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - QWERTY - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK376 kr376 krKøb
2Proshop DK379 kr418 krKøb
3CS MEGASTORE DK394 kr433 krKøb
4Dustin DK436 kr522,25 krKøb
5Ultrashop489 kr489 krKøb
6Teknikproffset DK567 kr626 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell KB740 - Tastatur - kompakt, multienhed - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - QWERTY - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange

PriceData har fulgt prisen på Dell KB740 - Tastatur - kompakt, multienhed - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - QWERTY - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange i 181 dage. Laveste pris i perioden er 295 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 517 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 376 kr.

Den nuværende pris på 376 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Dell KB740 - Tastatur - kompakt, multienhed - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - QWERTY - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Dell KB740 - Tastatur - kompakt, multienhed - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - QWERTY - Pan Nordic - titan grå - med 3 years NBD Advance Exchange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026376 kr3 kr (1%)
31. maj 2026379 kr8 kr (2%)
24. maj 2026387 kr3 kr (1%)
23. maj 2026390 kr14 kr (3%)
19. maj 2026404 kr19 kr (5%)
13. maj 2026385 kr3 kr (1%)
10. maj 2026388 kr1 kr (0%)
9. maj 2026389 kr3 kr (1%)
5. maj 2026386 kr87 kr (29%)
4. maj 2026299 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret