Gå til hovedindhold

Dell AI Noise Cancellation Speakerphone SP3022 - VoIP desktop konferencetelefon - kablet - aktiv støjfjerning - USB-A, USB-C

DellMikrofonerEAN: 5397184657423
Pris fra 614 krtil 806 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 192 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 487 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Dell AI Noise Cancellation Speakerphone SP3022 - VoIP desktop konferencetelefon - kablet - aktiv støjfjerning - USB-A, USB-C og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 614 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dell AI Noise Cancellation Speakerphone SP3022 VoIP desktop konferencetelefon Kabling
614 kr
Til butik
Dell AI Noise Cancellation Speakerphone SP3022 VoIP desktop konferencetelefon Kabling billede

Produktinformation

Dell Pro SP3022 - VoIP desktop konferencetelefon - kablet - aktiv støjfjerning - USB-C, USB-A - Zoom Certified, Certified for Microsoft Teams, Optimeret til UC

Produktspecifikationer

Mærke: Dell
Artikel nr.: 520-AAVQ
EAN: 5397184657423
Varenr.: 1000571745
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell AI Noise Cancellation Speakerphone
677 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dell AI Noise Cancellation Speakerphone SP3022 - VoIP desktop konferencetelefon - kablet - aktiv støjfjerning - USB-A, USB-C
678 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dell AI Noise Cancellation Speakerphone SP3022 VoIP desktop konferencetelefon Kabling
789 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dell Sp3022 Konferencetelefon Universel
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell AI Noise Cancellation Speakerphone SP3022 - VoIP desktop konferencetelefon - kablet - aktiv støjfjerning - USB-A, USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dell AI Noise Cancellation Speakerphone SP3022 - VoIP desktop konferencetelefon - kablet - aktiv støjfjerning - USB-A, USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK614 kr614 krKøb
2Proshop DK677 kr716 krKøb
3CS MEGASTORE DK678 kr717 krKøb
4Ultrashop789 kr789 krKøb
5Dustin DK806 kr892,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dell AI Noise Cancellation Speakerphone SP3022 - VoIP desktop konferencetelefon - kablet - aktiv støjfjerning - USB-A, USB-C

PriceData har fulgt prisen på Dell AI Noise Cancellation Speakerphone SP3022 - VoIP desktop konferencetelefon - kablet - aktiv støjfjerning - USB-A, USB-C i 185 dage. Laveste pris i perioden er 447 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 664 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 547 kr.

Den nuværende pris på 614 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Dell AI Noise Cancellation Speakerphone SP3022 - VoIP desktop konferencetelefon - kablet - aktiv støjfjerning - USB-A, USB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Dell AI Noise Cancellation Speakerphone SP3022 - VoIP desktop konferencetelefon - kablet - aktiv støjfjerning - USB-A, USB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026614 kr10 kr (2%)
28. maj 2026604 kr16 kr (3%)
17. maj 2026588 kr10 kr (2%)
16. maj 2026578 kr86 kr (13%)
13. maj 2026664 kr35 kr (6%)
12. maj 2026629 kr49 kr (8%)
9. maj 2026580 kr22 kr (4%)
30. apr. 2026558 kr2 kr (0%)
29. apr. 2026560 kr8 kr (1%)
25. apr. 2026568 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret