Gå til hovedindhold

Dekorationsvase Bloomingville Iyore stentøj hvid Ø14,5 x 23 cm

BloomingvilleVaserEAN: 5711173296606
Pris fra 224,4 krtil 369 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 144,6 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79,95 kr 29. maj

Sammenlign priser på Dekorationsvase Bloomingville Iyore stentøj hvid Ø14,5 x 23 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 224.4 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Iyore vase Ø14,5 cm Hvid
-25%224,4 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Iyore vase Ø14,5 cm Hvid billede

Produktinformation

Bloomingville Iyore vase Ø14,5 cm Hvid

Produktspecifikationer

Kategori: Vaser
EAN: 5711173296606
Varenr.: 599531-01
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Iyore Vase, Hvid, Stentøj
299 kr
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Vase "Iyore" hvid m/ mønster - Bloomingville - H: 23 cm
349 kr
Til butik
Vase "Iyore" hvid m/ mønster - Bloomingville - H: 23 cm billede

Produktinformation

Mål: H: 23, Dia: 14,5 cm. Materiale: Stentøj Skøn vase af stentøj, Iyore fra Bloomingville. Vasen er hvid med et beige & hvidt præget mønster for oven og har en super fin og dekorativ udformning med en stor runding på midten. Vaserne er håndlavet og

Produktspecifikationer

Kategori: Vaser
EAN: 5711173296606
Varenr.: 13817
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dekorationsvase Bloomingville Iyore stentøj hvid Ø14,5 x 23 cm
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dekorationsvase Bloomingville Iyore stentøj hvid Ø14,5 x 23 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dekorationsvase Bloomingville Iyore stentøj hvid Ø14,5 x 23 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK224,4 kr273,4 krKøb
2Rikki Tikki Shop299 kr299 krKøb
3Mostersskur.dk349 kr349 krKøb
4Likehome.dk369 kr369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dekorationsvase Bloomingville Iyore stentøj hvid Ø14,5 x 23 cm

PriceData har fulgt prisen på Dekorationsvase Bloomingville Iyore stentøj hvid Ø14,5 x 23 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 79,95 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 224,4 kr er 28% over normalprisen. Prisen er steget 29% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Dekorationsvase Bloomingville Iyore stentøj hvid Ø14,5 x 23 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Dekorationsvase Bloomingville Iyore stentøj hvid Ø14,5 x 23 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026224,4 kr
2. jun. 2026224 kr144,05 kr (180%)
29. maj 202679,95 kr94,55 kr (54%)
28. maj 2026174,5 kr94,55 kr (118%)
14. apr. 202679,95 kr94,55 kr (54%)
13. apr. 2026174,5 kr94,55 kr (118%)
31. mar. 202679,95 kr40 kr (33%)
27. mar. 2026119,95 kr103,05 kr (46%)
26. mar. 2026223 kr103,05 kr (86%)
8. mar. 2026119,95 kr54,55 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret