Gå til hovedindhold

Deerhunter Kingston Striktrøje, V-Hals Green Melange Medium

DeerhunterTøjEAN: 5702827159453
Pris fra 350 krtil 499,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 149,95 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Deerhunter Kingston Striktrøje, V-Hals Green Melange Medium og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 350 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Deerhunter - Kingston strik med v-hals (Green Melange) - M
350 kr
Til butik
Deerhunter - Kingston strik med v-hals (Green Melange) - M billede

Produktinformation

Med denne sweater med V-hals i en blød merinouldblanding får du knivskarp stil i et alsidigt udvalg af farver.

Produktspecifikationer

Mærke: Deerhunter
Kategori: Trøjer
Størrelse: M
EAN: 5702827159453
Varenr.: 18993
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Deerhunter Kingston Striktrøje V-hals Green Melange - M
-50%499 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Deerhunter Kingston Striktrøje V-hals Green Melange - M billede

Produktinformation

Deerhunter Kingston Striktrøje V-hals Green Melange Med denne sweater med V-hals i en blød merinouldblanding får du knivskarp stil i et alsidigt udvalg af farver. Den er lige velegnet til jagturene som til at pifte dit kontoroutfit op med. Den bløde merin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Deerhunter
Kategori: Herretrøje
EAN: 5702827159453
Varenr.: DEE8349-356-M
Gå til HUNTERS´ POINT ApS
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Deerhunter - Kingston Striktrøje med V-hals
499 kr
Til butik
Deerhunter - Kingston Striktrøje med V-hals billede

Produktinformation

Med denne sweater med V-hals i en blød merinouldblanding får du knivskarp stil i et alsidigt udvalg af farver. Den er lige velegnet til jagturene som til at pifte dit kontoroutfit op med. Den bløde merinouldblanding føles utrolig behagelig mod huden og ka...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Deerhunter
Kategori: Striktrøje
EAN: 5702827159453
Varenr.: 37902827552954
Gå til Handelshuset Aulum
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Deerhunter Kingston Striktrøje, V-Hals
499 kr
Til butik
Gå til Armytags
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Deerhunter Kingston Striktrøje, V-Hals Green Melange Medium
499 kr
Til butik
Gå til Jagt Jakt
TrustScore 4 ud af 53,8
Kingston Striktrøje med V-hals
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Deerhunter Kingston Striktrøje, V-Hals Green Melange Medium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Deerhunter Kingston Striktrøje, V-Hals Green Melange Medium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluft DK350 kr389 krKøb
2Almas Park & Fritid499 kr499 krKøb
3HUNTERS´ POINT ApS499 kr499 krKøb
4Handelshuset Aulum499 kr499 krKøb
5Armytags499 kr499 krKøb
6Jagt Jakt499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Deerhunter Kingston Striktrøje, V-Hals Green Melange Medium

PriceData har fulgt prisen på Deerhunter Kingston Striktrøje, V-Hals Green Melange Medium i 181 dage. Laveste pris i perioden er 350 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 458 kr.

Den nuværende pris på 350 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Deerhunter Kingston Striktrøje, V-Hals Green Melange Medium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Deerhunter Kingston Striktrøje, V-Hals Green Melange Medium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026350 kr149 kr (30%)
21. apr. 2026499 kr75 kr (18%)
17. apr. 2026424 kr75 kr (15%)
1. mar. 2026499 kr50 kr (11%)
21. feb. 2026449 kr50 kr (10%)
20. feb. 2026499 kr50 kr (11%)
17. feb. 2026449 kr50 kr (10%)
16. feb. 2026499 kr50 kr (11%)
14. feb. 2026449 kr50 kr (10%)
13. feb. 2026499 kr50 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret