Gå til hovedindhold

Deepcool PF PF500 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.4/ EPS12V - 80 Plus White - AC 100-240 V - 500 Watt - aktiv PFC - Europa - sort

Pris fra 259 krtil 399 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 254 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Deepcool PF PF500 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.4/ EPS12V - 80 Plus White - AC 100-240 V - 500 Watt - aktiv PFC - Europa - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Deepcool PF 500 Strømforsyning 500Watt
259 kr
Til butik
Deepcool PF 500 Strømforsyning 500Watt billede

Produktinformation

Deepcool PF 500 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.4 - 80 PLUS - AC 100-240 V - 500 Watt - aktiv PFC - Europa - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: R-PF500D-HA0B-EU
EAN: 6933412711254
Varenr.: 1000370509
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeepCool PF PF500 Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus 80 Plus Hvid
261 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Deepcool PF PF500 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.4/ EPS12V - 80 Plus White - AC 100-240 V - 500 Watt - aktiv PFC - Europa - sort
319 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
DeepCool PF500 500W 80+ PSU - GEEKD.dk
359 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Deepcool PF 500 Strømforsyning 500Watt
369 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeepCool PF500 strømforsyning 500 W ATX (20+4 pin) - Sort
379 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeepCool PF500 strømforsyning 500 W ATX (20+4 pin) - Sort
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Deepcool PF PF500 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.4/ EPS12V - 80 Plus White - AC 100-240 V - 500 Watt - aktiv PFC - Europa - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Deepcool PF PF500 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.4/ EPS12V - 80 Plus White - AC 100-240 V - 500 Watt - aktiv PFC - Europa - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK259 kr259 krKøb
2Proshop DK261 kr300 krKøb
3CS MEGASTORE DK319 kr358 krKøb
4Geekd359 kr359 krKøb
5Ultrashop369 kr369 krKøb
6Boligcenter DK379 kr379 krKøb
7Vivas DK399 kr478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Deepcool PF PF500 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.4/ EPS12V - 80 Plus White - AC 100-240 V - 500 Watt - aktiv PFC - Europa - sort

PriceData har fulgt prisen på Deepcool PF PF500 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.4/ EPS12V - 80 Plus White - AC 100-240 V - 500 Watt - aktiv PFC - Europa - sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 253 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 263 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Deepcool PF PF500 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.4/ EPS12V - 80 Plus White - AC 100-240 V - 500 Watt - aktiv PFC - Europa - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Deepcool PF PF500 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.4/ EPS12V - 80 Plus White - AC 100-240 V - 500 Watt - aktiv PFC - Europa - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026259 kr3 kr (1%)
1. jun. 2026262 kr3 kr (1%)
31. maj 2026265 kr1 kr (0%)
29. maj 2026264 kr5 kr (2%)
14. maj 2026259 kr1 kr (0%)
13. maj 2026260 kr3 kr (1%)
8. maj 2026263 kr1 kr (0%)
1. maj 2026264 kr6 kr (2%)
19. apr. 2026258 kr3 kr (1%)
18. apr. 2026261 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret