Gå til hovedindhold

DeepCool PF 700 Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus White certified

Pris fra 342 krtil 499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 157 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 339 kr 5. mar.

Sammenlign priser på DeepCool PF 700 Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus White certified og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 342 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Deepcool PF 700 700Watt 80 PLUS
342 kr
Til butik
Deepcool PF 700 700Watt 80 PLUS billede

Produktinformation

Deepcool PF 700 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.4 - 80 PLUS - AC 100-240 V - 700 Watt - aktiv PFC - Europa - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: R-PF700D-HA0B-EU
EAN: 6933412711537
Varenr.: 1000370513
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeepCool PF 700 Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus White certified
375 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Deepcool PF 700 700Watt 80 PLUS
439 kr
Til butik
Deepcool PF 700 700Watt 80 PLUS billede

Produktinformation

Deepcool PF 700 Strømforsyning 700Watt Oplev kraften ved Deepcool PF 700 Strømforsyning, en 700Watt enhed designet til at levere pålidelig og effektiv strøm til dit PC-system. Denne strømforsyning kombinerer en høj ydeevne med et stilrent design, der er p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Strømforsyning (PSU)
EAN: 6933412711537
Varenr.: 57427
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
DeepCool PF700 700W 80+ PSU - GEEKD.dk
471 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeepCool PF700 strømforsyning 700 W ATX - sort
-6%479 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeepCool PF700 strømforsyning 700 W ATX - sort
-6%499 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeepCool PF 700 Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus White certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeepCool PF 700 Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus White certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK342 kr342 krKøb
2Proshop DK375 kr414 krKøb
3Ultrashop439 kr439 krKøb
4Geekd471 kr471 krKøb
5Boligcenter DK479 kr479 krKøb
6Vivas DK499 kr578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeepCool PF 700 Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus White certified

PriceData har fulgt prisen på DeepCool PF 700 Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus White certified i 184 dage. Laveste pris i perioden er 338 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 353 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 346 kr.

Den nuværende pris på 342 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for DeepCool PF 700 Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus White certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for DeepCool PF 700 Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX 2.4 - 80 Plus White certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026342 kr1 kr (0%)
20. maj 2026343 kr1 kr (0%)
18. maj 2026342 kr1 kr (0%)
14. maj 2026343 kr1 kr (0%)
6. maj 2026342 kr1 kr (0%)
2. maj 2026343 kr4 kr (1%)
1. maj 2026347 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026343 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026345 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026344 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret