Gå til hovedindhold

Deb Stokolan Sensitive Pure håndcreme 100 ml SSP100 ML | Håndrengøring & pleje | Bygge- og anlægsbranchen | Deb

DebRengøringsmidlerEAN: 4016208379462
Pris fra 84 krtil 102 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Deb Stokolan Sensitive Pure håndcreme 100 ml SSP100 ML | Håndrengøring & pleje | Bygge- og anlægsbranchen | Deb og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Efter-arbejde creme Stokolan Sensitive PURE 100ml
84 kr
Til butik
Efter-arbejde creme Stokolan Sensitive PURE 100ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Toiletpapir & dispensere
Farve: 1
Artikel nr.: SSP100ML
EAN: 4016208379462
Varenr.: 1959805
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Deb Stokolan Sensitive Pure håndcreme 100 ml SSP100 ML | Håndrengøring & pleje | Bygge- og anlægsbranchen | Deb
89,78 kr
Til butik
Deb Stokolan Sensitive Pure håndcreme 100 ml SSP100 ML | Håndrengøring & pleje | Bygge- og anlægsbranchen | Deb billede

Produktinformation

Deb Stokolan Sensitive Pure håndcreme 100 ml SSP100ML Tør | Stresset hud | Følsom hud Deb Stokolan Sensitive Pure håndcreme er den perfekte løsning til dig med tør, stresset eller følsom hud. Med denne håndcreme kan du roligt bruge den i industri, fødevar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Deb
Kategori: Håndrengøring & pleje
EAN: 4016208379462
Varenr.: 47147197497681
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stokolan Sensitive PURE creme, 100 ml
102 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Deb Stokolan Sensitive Pure håndcreme 100 ml SSP100 ML | Håndrengøring & pleje | Bygge- og anlægsbranchen | Deb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Deb Stokolan Sensitive Pure håndcreme 100 ml SSP100 ML | Håndrengøring & pleje | Bygge- og anlægsbranchen | Deb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK84 kr123 krKøb
2Sikkerhedsgiganten89,78 kr89,78 krKøb
3WATTOO.DK102 kr102 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Deb Stokolan Sensitive Pure håndcreme 100 ml SSP100 ML | Håndrengøring & pleje | Bygge- og anlægsbranchen | Deb

PriceData har fulgt prisen på Deb Stokolan Sensitive Pure håndcreme 100 ml SSP100 ML | Håndrengøring & pleje | Bygge- og anlægsbranchen | Deb i 183 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 89,78 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 84 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Deb Stokolan Sensitive Pure håndcreme 100 ml SSP100 ML | Håndrengøring & pleje | Bygge- og anlægsbranchen | Deb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Deb Stokolan Sensitive Pure håndcreme 100 ml SSP100 ML | Håndrengøring & pleje | Bygge- og anlægsbranchen | Deb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202684 kr5,78 kr (6%)
20. maj 202689,78 kr5,78 kr (7%)
8. maj 202684 kr5,78 kr (6%)
7. maj 202689,78 kr5,78 kr (7%)
5. maj 202684 kr1 kr (1%)
4. maj 202685 kr1 kr (1%)
18. apr. 202684 kr1 kr (1%)
15. apr. 202683 kr6 kr (8%)
3. mar. 202677 kr4 kr (5%)
2. mar. 202673 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret