Gå til hovedindhold

Abena Hånddesinfektion, SCJ Professional, 1000 ml, 80% ethanol | Håndrengøring & pleje | Health Hazard |

AbenaRengøringsmidlerEAN: 5010424015158
Pris fra 297,03 krtil 518,98 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 221,95 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 293,75 kr 28. maj

Sammenlign priser på Hånddesinfektion, SCJ Professional, 1000 ml, 80% ethanol | Håndrengøring & pleje | Health Hazard | og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 297.03 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hånddesinfektion, SCJ Professional, 1000 ml, 80% ethanol | Håndrengøring & pleje | Health Hazard |
297,03 kr
Til butik
Hånddesinfektion, SCJ Professional, 1000 ml, 80% ethanol | Håndrengøring & pleje | Health Hazard | billede

Produktinformation

Opdag den ypperste standard inden for håndhygiejne med SCJ Professional Hånddesinfektion. Dette avancerede hånddesinfektionsskum med en kraftfuld formulering på 80% ethanol sikrer omfattende beskyttelse mod bakterier, vira, svampe og mykobakterier, og dræ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Håndrengøring & pleje
EAN: 5010424015158
Varenr.: 47547295334737
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Deb Stoko, InstantFOAM Complete hånddesinfektion, u. parfume og farve, allergivenlig, refill, 1 L
337,5 kr
Til butik
Deb Stoko, InstantFOAM Complete hånddesinfektion, u. parfume og farve, allergivenlig, refill, 1 L billede

Produktinformation

Hånddesinfektionsskum med 80 % ethanol. Den første desinfektionsskum som er dokumenteret til at være fuldt bakteriedræbende. Velegnet til steder hvor man ønkser at undgå bakteriespredning. Indeholder 1 liter. Desinfektionsskummet er allergivenligt og inde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Deb Stoko
Kategori: Håndsprit-refiller (til at sætte i dispenser)
EAN: 5010424015158
Varenr.: 16374-1
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Deb Hånddesinfektion skum InstantFOAM
518,98 kr
Til butik
Deb Hånddesinfektion skum InstantFOAM billede

Produktinformation

80% alkoholbaseret hånddesinfektionsskum giver en yderst effektiv bakteriedræbende (EN1500), virusdræbende (EN14476), svampedræbende (EN1650) og mycobakteriedræbende aktivitet (EN14348). Dræber 99.999% af mange almindeligt forekommende mikroorganismer. Di...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SC Johnson
Kategori: Håndsprit
EAN: 5010424015158
Varenr.: 610.0308 11

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hånddesinfektion, SCJ Professional, 1000 ml, 80% ethanol | Håndrengøring & pleje | Health Hazard | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hånddesinfektion, SCJ Professional, 1000 ml, 80% ethanol | Håndrengøring & pleje | Health Hazard | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten297,03 kr297,03 krKøb
2HUMA.dk337,5 kr337,5 krKøb
3RedOffice Konpap518,98 kr518,98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hånddesinfektion, SCJ Professional, 1000 ml, 80% ethanol | Håndrengøring & pleje | Health Hazard |

PriceData har fulgt prisen på Hånddesinfektion, SCJ Professional, 1000 ml, 80% ethanol | Håndrengøring & pleje | Health Hazard | i 154 dage. Laveste pris i perioden er 293,75 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 499,01 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 316 kr.

Den nuværende pris på 297,03 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Hånddesinfektion, SCJ Professional, 1000 ml, 80% ethanol | Håndrengøring & pleje | Health Hazard |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Hånddesinfektion, SCJ Professional, 1000 ml, 80% ethanol | Håndrengøring & pleje | Health Hazard | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026297,03 kr3,28 kr (1%)
28. maj 2026293,75 kr3,28 kr (1%)
27. maj 2026297,03 kr3,28 kr (1%)
26. maj 2026293,75 kr3,28 kr (1%)
25. maj 2026297,03 kr3,28 kr (1%)
24. maj 2026293,75 kr3,28 kr (1%)
23. maj 2026297,03 kr3,28 kr (1%)
16. maj 2026293,75 kr3,28 kr (1%)
15. maj 2026297,03 kr3,28 kr (1%)
13. maj 2026293,75 kr3,28 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret