Gå til hovedindhold

Lexar DDR4 - modul - 8 GB - DIMM 288-PIN - 1.2 V - ikke bufferet - on-die ECC

LexarEAN: 0843367132768
Pris fra 454 krtil 579 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DDR4 - modul - 8 GB - DIMM 288-PIN - 1.2 V - ikke bufferet - on-die ECC og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 454 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lexar DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC DIMM 288-PIN
454 kr
Til butik
Lexar DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

Lexar LD4U16G32C22ST-BGS - DDR4 - modul - 8 GB - DIMM 288-PIN - 3200 MHz - CL22 - 1.2 V - ikke bufferet - ikke-ecc

Produktspecifikationer

Mærke: Lexar
Artikel nr.: LD4U08G32C22ST-BGS
EAN: 0843367132768
Varenr.: 1003895848
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DDR4 - modul - 8 GB - DIMM 288-PIN - 1.2 V - ikke bufferet - on-die ECC
492 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lexar DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC DIMM 288-PIN
579 kr
Til butik
Lexar DDR4 8GB 3200MHz CL22 Ikke-ECC DIMM 288-PIN billede

Produktinformation

Lexar 8GB 3200MHz CL22 DDR4 UDIMM Opgrader din computers ydeevne med Lexar 8GB 3200MHz CL22 DDR4 UDIMM. Denne hukommelsesmodul er designet til at levere hurtig og pålidelig ydeevne, hvilket gør den ideel til både gaming og multitasking. Med en hastighed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lexar
Kategori: RAM
EAN: 0843367132768
Varenr.: 124405

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DDR4 - modul - 8 GB - DIMM 288-PIN - 1.2 V - ikke bufferet - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DDR4 - modul - 8 GB - DIMM 288-PIN - 1.2 V - ikke bufferet - on-die ECC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK454 kr454 krKøb
2CS MEGASTORE DK492 kr531 krKøb
3Ultrashop579 kr579 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DDR4 - modul - 8 GB - DIMM 288-PIN - 1.2 V - ikke bufferet - on-die ECC

PriceData har fulgt prisen på DDR4 - modul - 8 GB - DIMM 288-PIN - 1.2 V - ikke bufferet - on-die ECC i 100 dage. Laveste pris i perioden er 454 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 639 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 500 kr.

Den nuværende pris på 454 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for DDR4 - modul - 8 GB - DIMM 288-PIN - 1.2 V - ikke bufferet - on-die ECC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for DDR4 - modul - 8 GB - DIMM 288-PIN - 1.2 V - ikke bufferet - on-die ECC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 2026454 kr10 kr (2%)
20. apr. 2026464 kr10 kr (2%)
13. apr. 2026474 kr10 kr (2%)
10. apr. 2026484 kr3 kr (1%)
6. apr. 2026487 kr10 kr (2%)
25. feb. 2026497 kr142 kr (22%)
22. feb. 2026639 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret