Gå til hovedindhold

dbramante1928 Roskilde MagSafe Beskyttelsescover Rød Apple iPhone 15 Pro

dbramante1928Mobiltelefon – coversEAN: 5711428018922
Pris fra 172 krtil 279 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på dbramante1928 Roskilde MagSafe Beskyttelsescover Rød Apple iPhone 15 Pro og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 172 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
dbramante1928 Roskilde
172 kr
Til butik
dbramante1928 Roskilde billede

Produktinformation

Bagsidecover til mobiltelefon, MagSafe-kompatibilitet, fuldnarvet læder, tan, for Apple iPhone 15 Pro

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: RO61GT001892
EAN: 5711428018922
Varenr.: 3203701
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
dbramante1928 Roskilde bagcover - MagSafe - iPhone 15 Pro - Tan
208 kr
Til butik
dbramante1928 Roskilde bagcover - MagSafe - iPhone 15 Pro - Tan billede

Produktinformation

dbramante1928 Roskilde Back Cover - Premium fuldkornslæder med MagSafe-kompatibilitet i brun farve, Beskyt din smartphone med stil med, dbramante1928 Roskilde Back Cover, , der er fremstillet af luksuriøst fuldnarvet læder i en elegant brun farve. Dette MagSafe-kompatible etui er designet til holdbarhed og funktionalitet og er perfekt til dem, der søger elegant beskyttelse uden at gå på kompromis med elegancen. Vigtige funktioner, Førsteklasses fuldkornslæder: Lavet af slidstærkt læder af høj kvalitet, som giver et tidløst og sofistikeret look. Slank og let design: Giver fremragende beskyttelse, samtidig med at den minimalistiske profil bevares. MagSafe-kompatibel: Understøtter fuldt ud MagSafe-opladere og -tilbehør for problemfri tilslutning. Pålidelig beskyttelse: Beskytter din enhed mod ridser, stød og mindre fald. Perfekt pasform: Designet til præcis adgang til knapper, porte og kameraer, hvilket sikrer problemfri funktionalitet. Miljøvenlig produktion: Fremstillet ved hjælp af bæredygtige metoder, der viser dbramante1928's engagement i miljøet. dbramante1928 Roskilde Back Cover, kombinerer førsteklasses materialer med moderne funktionalitet, hvilket gør det til det ideelle valg til at beskytte din smartphone og samtidig tilføje et strejf af elegance. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: iPhone 15
EAN: 5711428018922
Varenr.: D12627
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dbramante1928 - Cover - Iphone 15 Pro - Roskilde - Magsafe - Tan
-19%209,95 kr
Før 259,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
dbramante1928 Roskilde MagSafe Beskyttelsescover Rød Apple iPhone 15 Pro
243 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dbramante1928 Roskilde Magsafe Full-grain Leather Iphone 15 Pro Rød
-29%249 kr
Før 348,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
dbramante1928 Roskilde MagSafe iPhone 15
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 Roskilde MagSafe Beskyttelsescover Rød Apple iPhone 15 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 Roskilde MagSafe Beskyttelsescover Rød Apple iPhone 15 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK172 kr211 krKøb
2Teknikproffset DK208 kr257 krKøb
3Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
4CompuMail DK243 kr243 krKøb
5Dustin DK249 kr335,25 krKøb
6Ultrashop279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for dbramante1928 Roskilde MagSafe Beskyttelsescover Rød Apple iPhone 15 Pro

PriceData har fulgt prisen på dbramante1928 Roskilde MagSafe Beskyttelsescover Rød Apple iPhone 15 Pro i 174 dage. Laveste pris i perioden er 171 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 222 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 172 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for dbramante1928 Roskilde MagSafe Beskyttelsescover Rød Apple iPhone 15 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for dbramante1928 Roskilde MagSafe Beskyttelsescover Rød Apple iPhone 15 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026172 kr6 kr (3%)
29. apr. 2026178 kr6 kr (3%)
10. jan. 2026172 kr1 kr (1%)
2. jan. 2026171 kr1 kr (1%)
18. dec. 2025172 kr1 kr (1%)
13. dec. 2025171 kr51 kr (23%)
11. dec. 2025222 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret