Gå til hovedindhold

dbramante1928 re-charge Pro - Strømforsyningsadapter - flad - 20 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - hvid - Europa

Pris fra 100 krtil 159,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 59,95 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 18. maj

Sammenlign priser på dbramante1928 re-charge Pro - Strømforsyningsadapter - flad - 20 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - hvid - Europa og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
dbramante1928 re-charge Pro
100 kr
Til butik
dbramante1928 re-charge Pro billede

Produktinformation

Strømforsyningsadapter, flad, 20 Watt, 3 A, 2 output-stikforbindelser (USB-C), hvid, Europa

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Adaptere Opladere
Artikel nr.: CH20EUWH7126
EAN: 5711428071262
Varenr.: 3395713
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
dbramante1928 re-charge Pro - Strømforsyningsadapter - flad - 20 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - hvid - Europa
101 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
dbramante1928 Re-charge Pro - EU flad vægoplader 2xUSB-C 20W-W
154 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dbramante1928 - Re-charge Pro - Eu Flat Wall Charger 2xusb-c 20w-w
-11%159,95 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 re-charge Pro - Strømforsyningsadapter - flad - 20 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - hvid - Europa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 re-charge Pro - Strømforsyningsadapter - flad - 20 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - hvid - Europa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK100 kr139 krKøb
2CS MEGASTORE DK101 kr140 krKøb
3Teknikproffset DK154 kr203 krKøb
4Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for dbramante1928 re-charge Pro - Strømforsyningsadapter - flad - 20 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - hvid - Europa

PriceData har fulgt prisen på dbramante1928 re-charge Pro - Strømforsyningsadapter - flad - 20 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - hvid - Europa i 184 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 100 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for dbramante1928 re-charge Pro - Strømforsyningsadapter - flad - 20 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - hvid - Europa. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for dbramante1928 re-charge Pro - Strømforsyningsadapter - flad - 20 Watt - 3 A - 2 output-stikforbindelser (USB-C) - hvid - Europa de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026100 kr1 kr (1%)
26. maj 2026101 kr1 kr (1%)
22. maj 2026100 kr1 kr (1%)
18. maj 202699 kr1 kr (1%)
15. maj 2026100 kr1 kr (1%)
14. maj 2026101 kr1 kr (1%)
12. maj 2026100 kr1 kr (1%)
11. maj 2026101 kr1 kr (1%)
9. maj 2026102 kr2 kr (2%)
8. maj 2026100 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret