Gå til hovedindhold

dbramante1928 Lynge Beskyttelsescover Tan Apple iPhone 13 Pro Max

dbramante1928Mobiltelefon – coversEAN: 5711428013200
Pris fra 176 krtil 374 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 198 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på dbramante1928 Lynge Beskyttelsescover Tan Apple iPhone 13 Pro Max og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 176 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
dbramante1928 Lynge
176 kr
Til butik
dbramante1928 Lynge billede

Produktinformation

Flipomslag til mobiltelefon, fuldnarvet læder, tan, for Apple iPhone 13 Pro Max

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: LY67GT001320
EAN: 5711428013200
Varenr.: 2996687
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
dbramante1928 Lynge Flip Case - iPhone 13 Pro Max - Tan
208 kr
Til butik
dbramante1928 Lynge Flip Case - iPhone 13 Pro Max - Tan billede

Produktinformation

dbramante1928 Lynge Flip Case til iPhone 13 Pro Max - tidløst fuldkornslæder i brun farve, Opgrader din iPhone 13 Pro Max med det elegante, dbramante1928 Lynge Flip Case, , der er fremstillet af førsteklasses fuldkornslæder i en fantastisk brun farve. Dette etui kombinerer sofistikeret design med praktisk funktionalitet, hvilket gør det til den perfekte ledsager til dine daglige behov. Vigtige funktioner, Luksuriøst fuldnarvet læder: Lavet af højkvalitetslæder for en stilfuld, holdbar og førsteklasses finish. Aftageligt magnetisk, etui: Det indvendige etui kan nemt fjernes, hvilket giver fleksibilitet til forskellige lejligheder. Praktiske kortholdere: Indeholder 3 kortholdere og en lomme til kontanter eller kvitteringer, så du kan holde styr på dine vigtigste ting. Omfattende beskyttelse: Beskytter din iPhone 13 Pro Max mod ridser, fald og daglig slitage. Kompatibel med trådløs opladning: Understøtter trådløs opladning uden behov for at fjerne etuiet. Bæredygtigt design: Produceret med fokus på miljøvenlig og bæredygtig praksis. dbramante1928 Lynge Flip Case, kombinerer enestående håndværk med funktionelle egenskaber og sikrer, at din iPhone 13 Pro Max er beskyttet med stil. Perfekt til dem, der sætter pris på kvalitet og elegance i deres tilbehør. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Cover
EAN: 5711428013200
Varenr.: D12616
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dbramante1928 - Flip Cover - Iphone 13 Pro Max - Lynge - Tan
209,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
dbramante1928 Lynge Beskyttelsescover Tan Apple iPhone 13 Pro Max
374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 Lynge Beskyttelsescover Tan Apple iPhone 13 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad dbramante1928 Lynge Beskyttelsescover Tan Apple iPhone 13 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK176 kr215 krKøb
2Teknikproffset DK208 kr257 krKøb
3Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
4CompuMail DK374 kr374 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for dbramante1928 Lynge Beskyttelsescover Tan Apple iPhone 13 Pro Max

PriceData har fulgt prisen på dbramante1928 Lynge Beskyttelsescover Tan Apple iPhone 13 Pro Max i 55 dage. Laveste pris i perioden er 176 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 181 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 176 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for dbramante1928 Lynge Beskyttelsescover Tan Apple iPhone 13 Pro Max. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for dbramante1928 Lynge Beskyttelsescover Tan Apple iPhone 13 Pro Max de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026176 kr1 kr (1%)
5. maj 2026177 kr1 kr (1%)
4. maj 2026178 kr1 kr (1%)
3. maj 2026179 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026181 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret